Štvrtok, 21. október 2021
Meniny má Uršuľa | zajtra Sergej

Rušná noc - hromadná havária i zrážka auta s vlakom

Rušnú noc majú za sebou prešovskí hasiči a policajti. Tí vďaka zhoršeným poveternostným podmienkam museli zasahovať pri viacerých dopravných nehodách.

Najvážnejšia z nich sa stala na Bardejovskej ulici na nadjazde v lokalite Šarišské Lúky, kde sa v reťazovej dopravnej nehode zrazilo až 12 vozidiel, medzi nimi aj jeden autobus. Pri nehode sa zranilo jedno dieťa. Prácu mali aj hasiči, ktorí museli čistiť vozovku od úlomkov z áut a vytečených kvapalín.
Ešte predtým došlo na Sabinovskej ulici k zrážke vlaku s osobným motorovým vozidlom. Nikomu sa našťastie nič nestalo, pretože vodič auta stačil pred nárazom vlaku z auta vyskočiť a dostať sa do bezpečia. Ďalší zásah absolvovali policajti i hasiči na Rusínskej ulici. Tam sa zrazili dve autá.
Aktuálna dopravná situácia z dnešného rána hovorí o tom, že všetky cesty na území Prešovského i Košického kraja sú zjazdné. Rýchlostné cesty a cesty prvej triedy sú zásluhou posypu zväčša mokré. Na niektorých úsekoch ciest 2. a 3. triedy, prevažne v okresoch Poprad a Stará Ľubovňa, je utlačenú vrstva snehu od 1 do 4 centimetrov.
(ik, TASR)
foto: TV JOJ

Mohlo by Vás zaujímať
Vodič na mopede skončil v cele
Včera (29.09.2021) popoludní 42 ročný muž ako vodič viedol moped po prešovskej Ul. A. G. Svobodu.
Vtlačil ju do bytu
Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove vedie trestné stíhanie vo veci zločinu porušovanie domovej slobody, ku ktorému došlo 09.10.2021, po 17-tej hodine v jednom z bytových domov na sídlisku III. , v Prešove. 19 ročný mladík vošiel do domu spoločne so 70 ročnou ženou, ktorá bola na invalidnom vozíku.
Vykurovacia sezóna
Vykurovacie obdobie patrí do obdobia, kedy je nebezpečenstvo vzniku požiarov veľmi vysoké. V tomto období je potrebné, aby každý z nás, ktorí prichádzame do kontaktu s vykurovacími zariadeniami im venovali zvýšenú pozornosť. V okresoch Prešov a Sabinov bolo počas vykurovacieho obdobia v roku 2020 zaznamenaných 19 požiarov od vykurovacích systémov, pri ktorých boli vyčíslené priame škody na 21 100 eur a uchránené hodnoty vo výške 218 000 eur. Požiare boli spôsobené hlavne tepelnými spotrebičmi, dymovodmi alebo komínovými telesami, kde najčastejšou príčinou vzniku požiaru bolo vyhorenie sadzí v komíne a porucha vykurovacích telies, dymovodov a komínov.
Vandalizmus, poškodený verejný bicykel
Včera (17.10.2021) popoludní bolo na linku 158 oznámené, že došlo k poškodeniu verejného bicykla, konkrétne na Ul. Jazdeckej, v Prešove.
Vykradnutých osem autobusov
Včera (19.10.2021) v ranných hodinách bolo na Obvodného oddelenie Policajného zboru v Prešove oznámené, že došlo k protiprávnemu konaniu zo strany zatiaľ neznámeho páchateľa.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK