Streda, 05. august 2020
Meniny má Hortenzia | zajtra Jozefína

Prešovská firma Velmax, s.r.o. pokračuje v programe ekonomických seminárov pre účtovníkov a ekonómov.

Pripravila seminár na tému „Daň z príjmov za rok 2007“ s lektorkou JUDr. Oľgou Groszovou, ktorý sa uskutoční dňa 5. 12. 2007 v hoteli Lineas v Prešove

Lektorkou seminára je JUDr. Oľga Groszová - špecialistka na daň z príjmov a daň z pridanej hodnoty. V jej príhovore odbornej verejnosti je konštatovanie – cit. :

„Opäť sa blíži koniec kalendárneho roka, čo je neklamný signál – treba sa pripraviť na daňové priznanie k dani z príjmov za rok 2007.

Zákon č.595/2003 Z. z o dani z príjmov, ktorý obsahuje pravidlá upravujúce túto problematiku,  poslanci Národnej rady SR každoročne niekoľkokrát novelizujú. Za necelé 3 roky účinnosti bol tento zákon novelizovaný už 13-krát. Pritom v súčasnosti sa už zase zaoberajú ďalšou novelizáciou. Logický predpoklad, že nové zmeny zákona sa budú vzťahovať až na obdobie roka 2008, je v rozpore s realitou. Táto novelizácia cez prechodné ustanovenia § 52 d / určuje povinnosť rešpektovať zmeny účinné k 1.1.2008 aj v celom zdaňovacom období roka 2007.

Ak k tomu zoberieme do úvahy skutočnosť, že novelizácia zákona o dani z príjmov účinná k 1.1.2007 (zákon č.688/2006 Z. z.) tiež zmenila pravidlá pre rok 2007, potom musíme konštatovať, že značnú časť zdaniteľných príjmov a daňových výdavkov budeme posudzovať inak ako pri daňovom priznaní za rok 2006.

Za tejto situácie zvládnuť prípravu daňového priznania k dani z príjmov vôbec nebude jednoduchá záležitosť, preto jej treba venovať náležitú pozornosť a to v dostatočnom časovom predstihu."

Seminár sa uskutoční v Prešove dňa 5. 12. 2007, v Hoteli Lineas na 2. poschodí, začiatok je o 8.30 hod. Viac na www.velmax.sk. Veríme, že program seminára splní Vaše očakávania a pomôže Vám pri práci. Na stretnutie s Vami sa teší Ing. Stanislav Handzuš.

Velmax s.r.o.
Súvisiace články
14.2.2009 Prešovská firma Velmax, s.r.o. Prešov pripravila v tomto období nasledovnú sériu vzdelávacích seminárov
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.