Sobota, 06. jún 2020
Meniny má Norbert | zajtra Róbert

HHrŕ na hračky: Vyzbierané hračky našli nových majiteľov

Dobrá vec sa podarila! Hračky, ktoré vďaka vašej aktivite boli vyzbierané v rámci verejnej zbierky hračiek a knižiek HRRrr na hračky! , našli svojich nových malých majiteľov. Stalo sa tak včera v rámci mikulášskej akcie určenej pre deti zo sociálne slabších rodín.

Mestský úrad pripravil v sále PKO - Čierny orol pre 105 detí zo sociálne slabších rodín už tradičné mikulášske prekvapenie. O to sa svojim hudobným predstavením O svrčkovi a mravčekoch postarala košická tanečná skupina Nela. Medzi deti po predstavení zavítal samotný Mikuláš, ktorému drobizg s radosťou zaspieval, či zarecitoval. Odmenou za predvedené výkony boli pre všetkých pripravené štedré balíčky sladkostí. Okrem nich však tentokrát deti potešili aj hračky, ktoré sa vyzbierali v rámci akcie Hrrr na hračky (viac foto aj v diskusii na tému HRRrr na hračky). Tú spoločne zorganizovali Mestský internetový portál www.pis.sk a jeho priatelia, od ktorých podnet na vznik akcie vyšiel v spolupráci s Mestským informačným centrom v Prešove. Nových majiteľov si našli dva plné mechy vyzbieraných hračiek od výmyslu sveta a krabica zaujímavých kníh, ktoré dokázali rozžiariť detské očká. No a keďže hračiek sa vyzbieralo skutočne dosť, ďalšie poputujú do niektorého z prešovských detských domovov. Za všetky obdarené deti v mene portálu www.pis.sk ďakujeme!
(ik)

Súvisiace články
13.11.2007 HHrŕ na hračky - zbierka hračiek a kníh pre deti
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.