Streda, 23. október 2019
Meniny má Alojzia | zajtra Kvetoslava

HHrŕ na hračky: Vyzbierané hračky našli nových majiteľov

Dobrá vec sa podarila! Hračky, ktoré vďaka vašej aktivite boli vyzbierané v rámci verejnej zbierky hračiek a knižiek HRRrr na hračky! , našli svojich nových malých majiteľov. Stalo sa tak včera v rámci mikulášskej akcie určenej pre deti zo sociálne slabších rodín.

Mestský úrad pripravil v sále PKO - Čierny orol pre 105 detí zo sociálne slabších rodín už tradičné mikulášske prekvapenie. O to sa svojim hudobným predstavením O svrčkovi a mravčekoch postarala košická tanečná skupina Nela. Medzi deti po predstavení zavítal samotný Mikuláš, ktorému drobizg s radosťou zaspieval, či zarecitoval. Odmenou za predvedené výkony boli pre všetkých pripravené štedré balíčky sladkostí. Okrem nich však tentokrát deti potešili aj hračky, ktoré sa vyzbierali v rámci akcie Hrrr na hračky (viac foto aj v diskusii na tému HRRrr na hračky). Tú spoločne zorganizovali Mestský internetový portál www.pis.sk a jeho priatelia, od ktorých podnet na vznik akcie vyšiel v spolupráci s Mestským informačným centrom v Prešove. Nových majiteľov si našli dva plné mechy vyzbieraných hračiek od výmyslu sveta a krabica zaujímavých kníh, ktoré dokázali rozžiariť detské očká. No a keďže hračiek sa vyzbieralo skutočne dosť, ďalšie poputujú do niektorého z prešovských detských domovov. Za všetky obdarené deti v mene portálu www.pis.sk ďakujeme!
(ik)

Súvisiace články
13.11.2007 HHrŕ na hračky - zbierka hračiek a kníh pre deti
Mohlo by Vás zaujímať
Foto: Rodeo a dostihy na Ranči POHODA
Akcia na Ranči POHODA zo dňa 29.9.2019
FOTO: Night City Lear Run
Night city run v Prešove, ktorý sa konal 29.09.2019! A my vám prinášame atmosféru v podobe fotoreportu!
FOTO: Chiki liki tu-a na OSTATŇI RAZ TOUR 2019
Chiki liki tu-a zakončili svoju celoživotnú tour na Stromoradí. Martin zhodil svoj "ancug" a neskôr bude zavesený aj v Stromoradí.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom na Šidlovci, pozemok 817 m2, Prešov

Na predaj rodinný dom v pôvodnej zástavbe rodinných domov s pozemkom o výmere 817 m2 v časti Šidlovec v Prešove. 5 izbový rodinný dom, úžitková plocha cca 160 m2. V celom dome sú plastové okná, inak pôvodný stav. Všetky IS. Výborná lokalita.

0907030622 | | cena: 159.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 128 m2, s pozemkom 2456 m2, Malý Šariš, okr. Prešov

Na predaj podpivničený rodinný dom s pozemkom 2456 m2, s garážou s nadstavbou a hospodárskymi budovami, Malý Šariš. Zastavaná plocha 128 m2, úžitková plocha 108 m2, podpivničenie 100 m2, pôjd 90 m2. Dom je riešený ako 3-izbový.

0907030623 | | cena: 156.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.