Streda, 05. august 2020
Meniny má Hortenzia | zajtra Jozefína

Firma Velmax začína sériu seminárov určených pre účtovníkov, ekonómov a mzdové účtovníčky

Témy: Daňové priznanie k dani z príjmov za rok 2007 Zmeny v sociálnom a zdravotnom poistení od 1. 1. 2008

Velmax s.r.o.

Prvý štvrťrok každého roka sa venujeme príprave daňových priznaní k dani z príjmov, nakoľko všetky fyzické osoby a prevažná časť právnických osôb má zdaňovacie obdobie kalendárny rok. Pre mzdové účtovníčky patrí táto časť roka tiež k najťažším. Musia aplikovať všetky legislatívne zmeny v sociálnom a zdravotnom poistení, daniach z príjmov do výpočtu miezd za nový rok. Ďalšou povinnosťou, ktorú musia zvládnuť, sú ročné zúčtovania dane z príjmov zo závislej činnosti.
Vzhľadom k tomu, že daňový systém Slovenskej republiky patrí v Európskej únii k najzložitejším, pripravili sme seminár s lektorkou JUDr. Oľgou Groszovou k daňovým priznaniam, ktorý účastníkom pripomenie dôležité povinnosti a zásady, ktoré treba pri výpočte svojej daňovej povinnosti rešpektovať.
Ďalší seminár k problematike sociálneho a zdravotného poistenia sa sústreďuje na najdôležitejšie legislatívne zmeny účinné od 1. 1. 2008. Okrajovo sa lektor seminára RNDr. Jozef Mihál bude venovať aj témam nového zákona o minimálnej mzde a novely zákona o sociálnom fonde.
Cieľom oboch seminárov je dosiahnuť, aby každý daňový subjekt splnil svoje povinnosti voči štátu pri platení dani z príjmu a odvodov do Sociálnej a zdravotných poisťovní, pričom by zároveň využil všetky legálne možnosti, ktoré môžu jeho daňovú a odvodovú povinnosť znížiť.
Všetci prítomní dostanú odborný materiál lektora v tlačenej forme, písacie potreby, poznámkový papier, občerstvenie a obed.
Lektorkou seminára „Daňové priznanie k dani z príjmov za rok 2007“ je
JUDr. Oľga Groszová - špecialistka na daň z príjmov a daň z pridanej hodnoty.
Seminár sa uskutoční v Prešove dňa 24. 1. 2008, v Obvodnom úrade Prešov, Námestie mieru 3, začiatok je o 8.30 hod, prezentácia je od 7.45 hod.
Lektorom seminára „Zmeny v sociálnom a zdravotnom poistení od 1. 1. 2008“
je RNDr. Jozef Mihál – spoluautor internetovej encyklopédie mzdárov
www. drak.porada.sk. Seminár sa uskutoční v Prešove dňa 1. 2. 2008, v Obvodnom úrade Prešov, Námestie mieru 3, začiatok je o 8.30 hod, prezentácia je od 7.45 hod.
Veríme, že program seminára splní Vaše očakávania a pomôže Vám pri práci.
Na stretnutie s Vami sa teší Ing. Stanislav Handzuš.

JUDr. Groszová
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.