Streda, 12. august 2020
Meniny má Darina | zajtra Ľubomír

Firma Velmax, s.r.o. Prešov pozýva na odborný seminár: Predchádzanie sporov pri FIDIC zmluvných podmienkach

Firma Velmax, s.r.o. nadväzuje na minuloročný seminár, ktorý bol realizovaný v marci 2007 a zaoberal sa základnými princípmi a zmluvným manažmentom FIDIC z pohľadu dodávateľa.

Velmax s.r.o.

Tohtoročný seminár má podtitul „Predchádzanie sporov pri FIDIC zmluvných podmienkach“. Cieľom aktivity je umožniť slovenským firmám z oblasti stavebníctva získať praktické informácie o problematike zmluvných vzťahov podľa podmienok FIDIC v  stavebnej praxi Európskej únie. Zmluvné podmienky FIDIC sú používané na medzinárodnom stavebnom trhu a pri realizácií projektov na Slovensku, ktoré sú financované z EÚ. Znalosť problematiky umožní slovenským podnikateľom získať pracovné príležitosti a uplatniť sa doma i v zahraničí v rámci medzinárodných investičných projektov v oblasti stavebníctva.
Tento seminár je zameraný predovšetkým na FIDIC z pohľadu stavebných firiem ako dodávatelia, subdodávatelia,  projekčných a konzultačných firiem a pre tých, ktorí pracujú na projektoch financovaných z prostriedkov EÚ.
Lektorom je Ing. Ivan Brlej - odborník na problematiku zmluvných podmienok FIDIC, uzatváranie kontraktov a claimov. Zmluvné podmienky FIDIC sú používané na medzinárodnom stavebnom trhu a pri realizácií projektov na Slovensku, ktoré sú financované z EÚ.
Znalosť problematiky umožní slovenským podnikateľom získanie pracovných príležitostí a uplatnenie sa doma i v zahraničí v rámci medzinárodných investičných projektov v oblasti stavebníctva. Na verejnom obstarávaní organizovanom podľa pravidiel Európskej únie sa ako dodávatelia resp. subdodávatelia môžu zúčastňovať aj slovenské firmy. Z hľadiska ich úspešnosti je mimoriadne dôležitá detailná znalosť procedúr verejného obstarávania EÚ a zmluvných podmienok.
Seminár sa bude konať dňa 7.2.2008 o 8.30 hod. v Kongresovom centre hotela Lineas na ul. Budovateľskej č. 14 v Prešove. Prezentácia je od 7.45 hod.
Na stretnutie s Vami sa teší projektový manažér Bc. Magdaléna Verčimáková
Viac informácií na tel. č. : 051/7581600, e-mail: velmax@velmax.sk
Kompletné informácie o FIDIC seminári v Prešove nájdete na:
http://www.velmax.sk/index.php?id=fidic

Velmax, s.r.o.
Budovateľská 38, 080 01 Prešov
Viac na stránke http://www.velmax.sk

Súvisiace články
14.2.2009 Prešovská firma Velmax, s.r.o. Prešov pripravila v tomto období nasledovnú sériu vzdelávacích seminárov
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.