Sobota, 22. február 2020
Meniny má Etela | zajtra Roman, Romana

BLOG: Letecké zábery Euro MAXu.

Prešovčania už čoskoro budú môcť nakupovať v novom obchodnom centre Euro MAX, ktoré vyrastá na Sekčove medzi Hypernovou a Billou.

Ide o centrum podobného typu ako Aupark, Polus či Optima, na pozemku o veľkosti vyše 10 500 metrov štvorcových. Nákupno-zábavné centrum bude obsahovať okrem nákupných galérií, tri kinosály, bowling centrum, fitnes a tiež priestorov na športové využitie, reštaurácie, kaviarne a rýchle občerstvenie. Ďalej majú byť v komplexe tri kinosály, detský kútik a podzemné parkoviská. Súčasťou projektu bolo aj už uskutočnené vybudovanie novej svetelnej križovatky.
My Vám teraz prinášame aktuálne letecké zábery stavby ktorá má byť odovzdaná k užívaniu už v marci tohoto roku.

Foto: Milín Kaňuščák

Súvisiace články
9.10.2006 Aký bude EUROMAX?
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.