Streda, 18. máj 2022
Meniny má Viola | zajtra Gertrúda

FHE: Slovak Pink Floyd Revival

Slovak Pink Floyd Revival, je - ako už názov napovedá - formácia, ktorá sa zamerala na tvorbu legendárnych Pink Floyd. Tento projekt založili bratia Miroslav a Jaroslav Merčiakovci (predtým Bluesbabe, Stopa, Eufónia...). Pribrali skúseného bubeníka Petra Kertvela a basgitaristu Ľuba Cvancigera.

Zostavu na koncerte, ktorý sa konal v sále PKO - Čierny orol, rozšírili základné kvarteto saxofonista Štefan Tkáč, vokalistka Táňa Hicová a v piesni Another Brick In The Wall aj celý zbor (Detský spevácky zbor pri ZUŠ Lipany a Detský spevácky zbor Súkromnej ZUŠ Dama z Prešova). V budúcnosti chcú zostavu rozšíriť aj o klávesáka.

Slovak Pink Floyd Revival pripravil program Dark Side Of The Moon v takmer unplugged verzii (elektrifikovaná bola basgitara a skromne využívané kláves) a s videoprojekciou. Základný tracklist dopĺňa seden známych floydoviek (What Do You Want From Me, Mother, Hey You, Another Brick in the Wall a Wish You Were Here).

Projekt prvý raz vystupoval v Prahe, na zraze fanklubu Pink Floyd, neskôr sa párkrát ukázal v domácom Prešove a chystá aj ďalšie klubové hrania.

Web: http://stopa96.kryha.sk/

Z bibliografie:

Rozhovor s M. Merčiakom: http://www.frenky.sk/clanok.php?clanok_id=480

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK