Streda, 08. december 2021
Meniny má Marína | zajtra Izabela

Policajné pátranie po mužovi z Prešova

Polícia žiada občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnom mužovi. Peter Kapral je nezvestný od včera 28. apríla, keď v čase okolo 8:00 hod. odišiel z domu s tým, že si ide vyzdvihnúť lieky a potom príde sám na chirurgické oddelenie do nemocnice v Prešove.

Tam mal byť hospitalizovaný. Od tej doby nepodal o sebe žiadnu správu. Menovaný je silný diabetik. Pri sebe mal osobné doklady a to občiansky preukaz a kópiu preukazu ZŤP.
Popis osoby: výška 172 cm, štíhla postava, hnedé oči, hnedé krátke riedke vlasy, nevidí na ľavé oko, ťažkopádna chôdza.
Popis oblečenia: pri odchode mal na sebe tmavé oblečenie, šiltovku so štítom, čierne okuliare s lupou a bielu slepeckú palicu.
Akékoľvek poznatky k nezvestnému Petrovi Kapralovi oznámte osobne na oddelení pátrania Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove, prípadne na tel. číslo 0961 80 3370, alebo na známe tel. č. : 158.

Mohlo by Vás zaujímať
Napadnutý muž opakoval, že on sa biť nechce
31 ročný Martin z Prešova bol obvinený z trestného činu výtržníctva, ktorého sa dopustil včera (23.11.2021) dopoludnia na pozemku, v blízkosti jednej z nocľahární miestnej charity.
Okradnuté zdravotné sestry
V sobotu (20.11.2021) popoludní bolo oznámené na operačné stredisko, že došlo ku krádeži mobilných telefónov a to v Prešove, na Ul. Hollého na novorodeneckom oddelení.
Pytliaci v Prešovskom kraji
Vyšetrovatelia v štyroch okresných riaditeľstvách počas víkendu začínali trestné stíhania vo veci trestného činu pytliactva. Ide o päť prípadov, kde páchatelia sú zatiaľ neznámi. Zákon pri tomto porušení zákona stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na dva roky.
Prezradili ho svetlá
44 ročný Ukrajinec viedol osobné motorové vozidlo zn. Peugeot a to včera (09.11.2021) v ranných hodinách v smere od obce Dulová Ves.
Opitý vodič poškodil okrem iného aj smetné nádoby
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 39 ročnému mužovi.
Opitý nevodič havaroval
Na parkovisku pre obytným domom na Ul. Prostějovskej v Prešove 23 ročný mladík z obce Haniska osobným vozidlom narazil do iného vozidla, ktoré bolo na tam zaparkované
Mladá Prešovčanka obvinená z drogovej trestnej činnosti
Prešovský krajský vyšetrovateľ obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi 21 ročnú ženu z Prešova. Obvinená žena si mala neoprávnene zadovážiť a prechovávať rôzne druhy omamných a psychotropných látok, najmä pervitín obsahujúci metamfetamín.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK