Piatok, 03. december 2021
Meniny má Oldrich | zajtra Barbora, Barbara

Lupič v potravinách

Včera krátko pred 18:00 hod. došlo k lúpežnému prepadnutiu jednej z predajni potravín na sídlisku Sekčov v Prešove.

Do predajne vošiel neznámy muž vo veku okolo 20 rokov. Na hlave mal hnedú pančuchu a predavačku prinútil, ľahnúť na zem, pričom na ňu namieril krátku strelnú zbraň čiernej farby. Keď do predajne zo skladu vošla vedúca predajne, namieril zbraň aj na ňu a vyzval ju, aby mu vydala peniaze. Z obavy o svoj život mu z pokladne vydala hotovosť 10 500 korún. Peniaze si páchateľ dal do igelitovej tašky a z obchodu utiekol. K zraneniu osôb nedošlo. Policajný vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre zločin lúpeže a po páchateľovi vyhlásila polícia pátranie.

Mohlo by Vás zaujímať
Okradnuté zdravotné sestry
V sobotu (20.11.2021) popoludní bolo oznámené na operačné stredisko, že došlo ku krádeži mobilných telefónov a to v Prešove, na Ul. Hollého na novorodeneckom oddelení.
Prezradili ho svetlá
44 ročný Ukrajinec viedol osobné motorové vozidlo zn. Peugeot a to včera (09.11.2021) v ranných hodinách v smere od obce Dulová Ves.
Opitý vodič poškodil okrem iného aj smetné nádoby
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 39 ročnému mužovi.
Pytliaci v Prešovskom kraji
Vyšetrovatelia v štyroch okresných riaditeľstvách počas víkendu začínali trestné stíhania vo veci trestného činu pytliactva. Ide o päť prípadov, kde páchatelia sú zatiaľ neznámi. Zákon pri tomto porušení zákona stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na dva roky.
Napadnutý muž opakoval, že on sa biť nechce
31 ročný Martin z Prešova bol obvinený z trestného činu výtržníctva, ktorého sa dopustil včera (23.11.2021) dopoludnia na pozemku, v blízkosti jednej z nocľahární miestnej charity.
Opitý nevodič havaroval
Na parkovisku pre obytným domom na Ul. Prostějovskej v Prešove 23 ročný mladík z obce Haniska osobným vozidlom narazil do iného vozidla, ktoré bolo na tam zaparkované
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK