Piatok, 29. máj 2020
Meniny má Vilma | zajtra Ferdinand

Hlinka sa s Tatranom napokon dohodol, ale...

Peter Hlinka odmietol na premiérový zápas nového ročníka futbalovej Mars superligy nastúpiť v drese prešovského Tatrana od začiatku proti Žiline z jednoduchého dôvodu. Keďže profesionálna zmluva v Prešove mu vypršala 30. júnom, odvtedy žiadnu s iným klubom i napriek mnohým ponukám a "skúšobných pobytoch" v zahraničí neuzavrel, nechcel nič riskovať. Za slovom "nič" sa skrývali predovšetkým obavy o možné zranenie a tým pádom ohrozenie chystaného angažmán v niektorom z európskych klubov. Hlinka bol pripravený pomôcť Tatranu ak to bude nevyhnutne potrebné. A veruže bolo... Ani jeho nesporný kvalitatívny prínos po príchode na trávnik v závere minulosobotňajšieho neslávneho prešovského futbalového podvečera, na prehre zeleno - bielych nič nezmenil.

V sobotu hrajú prešovskí marssuperligisti na štadióne trenčianskej Ozety Dukla. Nuž a tam môže už Peter Hlinka hrať od samého začiatku, lebo...

"Áno, môžem. S prezidentom FC Tatran Prešov V. Sabolom sme sa už dohodli. Nie je to však nijaká extra zmluva. Podpísali sme dohodu o vykonávaní športovej činnosti medzi mnou a prešovským Tatranom. S tým, že platí od 1. júla a skončí posledným júlovým dňom. Teoreticky teda môžem ešte za Tatran nastúpiť zajtra v Trenčíne a o týždeň doma proti superligovému nováčikovi z Púchova." Iba teoreticky...? My sme sa však dozvedeli, že po stretnutí v Trenčíne sa domov už nevrátite... "Čosi i na tom je pravdy. Nejaké "veci" v ostatných hodinách vyskočili. O tom ale hovoriť v tej chvíli nechcem. Na zápas do Trenčína sa chystám. Jeden telefonát môže však mnohé rýchlo zmeniť..."

Mohlo by Vás zaujímať
Personal Bajkal beh
V roku 2019 vznikla myšlienka charitatívneho behu na finančnú podporu školy, ktorá sa zmenila na skutočný „Bajkal beh“ s detským a klasickým okruhom, občerstvením, sprievodnými akciami a nadšením z pohybu.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.