Pondelok, 06. december 2021
Meniny má Mikuláš | zajtra Ambróz

Pri nehode zomrel policajt

Pri dopravnej nehode zahynul dnes ráno cestou do práce 44-ročný policajt z operačného strediska Krajského riaditeľstva PZ v Prešove.

K dopravnej nehode došlo dnes o 6:30 h medzi obcami Hendrichovce a Bertotovce, Vodička z Ukrajiny riadila v smere od Prešova na Poprad osobné auto Mitshubishi Grandis. Sto metrov po prejdení ľavotočivej zákruty zatiaľ z neznámych príčin prešla do protismeru, pričom sa čelne ľavými svetlami zrazila s oproti idúcim autom VW Polo Classic, ktoré viedol policajt. Pri dopravnej nehode utrpel policajt ťažké zranenia, ktorým na mieste podľahol. Jeho spolujazdkyňa utrpela ľahké zranenia so zatiaľ neurčenou dobou PN. S 39-ročnou Ukrajinkou bol v aute jej 20 ročný syn, k ich zraneniu nedošlo. Na aute VW Polo je totálna škoda, na Mitshubishi približne 100 tisíc korún. Alkohol u vodičky zistený nebol, u nebohého bude zistený pri pitve.
Prešovský policajný vyšetrovateľ 39 ročnú Ukrajinku obvinil z prečinu usmrtenia.

Mohlo by Vás zaujímať
Okradnuté zdravotné sestry
V sobotu (20.11.2021) popoludní bolo oznámené na operačné stredisko, že došlo ku krádeži mobilných telefónov a to v Prešove, na Ul. Hollého na novorodeneckom oddelení.
Prezradili ho svetlá
44 ročný Ukrajinec viedol osobné motorové vozidlo zn. Peugeot a to včera (09.11.2021) v ranných hodinách v smere od obce Dulová Ves.
Opitý vodič poškodil okrem iného aj smetné nádoby
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 39 ročnému mužovi.
Pytliaci v Prešovskom kraji
Vyšetrovatelia v štyroch okresných riaditeľstvách počas víkendu začínali trestné stíhania vo veci trestného činu pytliactva. Ide o päť prípadov, kde páchatelia sú zatiaľ neznámi. Zákon pri tomto porušení zákona stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na dva roky.
Napadnutý muž opakoval, že on sa biť nechce
31 ročný Martin z Prešova bol obvinený z trestného činu výtržníctva, ktorého sa dopustil včera (23.11.2021) dopoludnia na pozemku, v blízkosti jednej z nocľahární miestnej charity.
Opitý nevodič havaroval
Na parkovisku pre obytným domom na Ul. Prostějovskej v Prešove 23 ročný mladík z obce Haniska osobným vozidlom narazil do iného vozidla, ktoré bolo na tam zaparkované
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK