Piatok, 03. december 2021
Meniny má Oldrich | zajtra Barbora, Barbara

Policajná výzva - pozor na RESTIMOSOL

Na základe žiadosti polície Českej republiky o spoluprácu žiada polícia ľudí, ktorí si zakúpili prípravok pod názvom RESTIMOSOL (poprípade Restinosol), aby kontaktovali políciu na telefónnom čísle 158 alebo na ktoromkoľvek policajnom útvare.

Tento prípravok je nepravdivo vydávaný ako liek na liečbu onkologických ochorení. Ide však len o prípravok, ktorý obsahuje vitamíny a stopové prvky.
Policajti Českej republiky majú podozrenie, že došlo k trestnému činu podvodu, zatiaľ s nevyčíslenou škodou a neustáleným počtom poškodených. Pravdepodobne došlo prostredníctvom internetu k predaju prípravku aj na Slovensku.

Mohlo by Vás zaujímať
Okradnuté zdravotné sestry
V sobotu (20.11.2021) popoludní bolo oznámené na operačné stredisko, že došlo ku krádeži mobilných telefónov a to v Prešove, na Ul. Hollého na novorodeneckom oddelení.
Prezradili ho svetlá
44 ročný Ukrajinec viedol osobné motorové vozidlo zn. Peugeot a to včera (09.11.2021) v ranných hodinách v smere od obce Dulová Ves.
Opitý vodič poškodil okrem iného aj smetné nádoby
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 39 ročnému mužovi.
Pytliaci v Prešovskom kraji
Vyšetrovatelia v štyroch okresných riaditeľstvách počas víkendu začínali trestné stíhania vo veci trestného činu pytliactva. Ide o päť prípadov, kde páchatelia sú zatiaľ neznámi. Zákon pri tomto porušení zákona stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na dva roky.
Napadnutý muž opakoval, že on sa biť nechce
31 ročný Martin z Prešova bol obvinený z trestného činu výtržníctva, ktorého sa dopustil včera (23.11.2021) dopoludnia na pozemku, v blízkosti jednej z nocľahární miestnej charity.
Opitý nevodič havaroval
Na parkovisku pre obytným domom na Ul. Prostějovskej v Prešove 23 ročný mladík z obce Haniska osobným vozidlom narazil do iného vozidla, ktoré bolo na tam zaparkované
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK