Sobota, 13. august 2022
Meniny má Ľubomír | zajtra Mojmír

FHE: Nonsense

Skupina Nonsense vznikla v roku 1992 a do svojho rozpadu v roku 1994 pôsobila v nezmenenom obsadení: Tomáš Hricišák (gitara, spev), Matúš Grega (spev), Eduard Čabala (bicie), Silver Šmihula (basová gitara) a Adrián Kizek (klávesové nástroje).

Muzika inšpirovaná The Doors a podobnými skupinami si v krátkom čase získala v Prešove mnoho priaznivcov. Kapela koncertovala spolu so spriaznenou Strechou, s ktorou vystúpila na akcii Rock For Slon v prešovskom PKO, ako aj na koncertoch v ABC - centre voľného času v Prešove, v klube Krt vo Vranove nad Topľou (išlo o poslednú akciu v tomto klube, ktorý sa zmenil na diskotéku Florida) a v Stredoškolskom klube v Košiciach.

Najznámejšou skladbou Nonsensu bol Dezertér. Dochovala sa aj nahrávka. Nonsense po čase ukončil svoju činnosť, pričom jeho zakladateľ a dvorný autor Tomáš Hricišák založil s Jožom Zeleňákom (ex-Zlý svet) skupinu Apokalypsa, kam prešiel aj Eduard Čabala. Ostatní členovia Nonsensu skončili s hudbou, neskôr tak urobil aj Čabala, ktorý sa presťahoval do Prahy.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK