Streda, 13. november 2019
Meniny má Stanislav | zajtra Irma

Andrej Filip s kapitánskou páskou na rukáve

Meno Andreja Filipa sa počas prípravného obdobia na v sobotu otvorený nový ročník futbalovej Mars superligy skloňovalo častejšie ako mnohé iné. Už aj preto, že sa netajil úmyslom zameniť dres prešovského Tatrana za nejaký iný. Povrávalo sa o záujme Olomouca, počas dovolenky si zahral dokonca za Petržalku a asi týždeň trénoval na Liptove s MŠK SCP Ružomberok. I keď z "neslávne známeho" sústredenia v Zlatých Moravciach odišiel skôr ako potom jeho spoluhráči, napokon v prvom marssuperligovom kole obliekol zeleno biely - dres FC Tatrana Prešov. A dokonca s kapitánskou páskou na rukáve...

"V kabíne sme si za kapitána mužstva na novú sezónu zvolili Jožka Valkučáka. Keďže ten napokon nastúpiť nemohol, vyšlo to na mňa ako na jeho zvoleného zástupcu."

Okrem tejto novej úlohy vám vzhľadom na to, že okrem Valkučáka od začiatku nenastúpil Hlinka a pre zranenie pri rozcvičke na poslednú chvíľu ani Šoltís, prevzali ste taktovku v strede poľa práve vy. Čiže ďalšia nová úloha...
"Svoj osobný výkon na inom poste na akom bežne hrávam, hodnotiť nebudem. Najmä v prvom polčase to na trávniku z našej strany však rozhodne nekorešpondovalo s predstavami z kabíny. Po prestriedaní, hlavne po príchode Peťa Hlinku to vyzeralo inak. Prehrávali sme však 0:2 a za takého stavu sa zázraky za dvadsať minút často nedejú. Keď predtým nedal čistú šancu Lelkeš, psychika začala robiť svoje."

Rovnako gólovú, akú ste naservírovali Lelkešovi, ponúkli ste i Mar. Semanovi. Ani z jednej však gól nepadol a tak ste ako správny kapitán zdvihli streleckú zástavu sám...

"Zahodené spomínané šance mrzia nás všetkých. Boli to tutovky, ale žiaľ..." Súhlasíte s názorom, že finiš Tatrana prišiel neskoro?

"Áno. Cez polčas sme si "svoje" v kabíne povedali. Mysleli, že mladí hráči budú aspoň behať, kopať. Znovu len poviem, žiaľ. Keď sa vybavia záležitosti okolo Valkučáka, verím, že do mužstva príde skúsenosť a prehľad a že sa dáme dokopy a v Trenčíne v ďalšom kole zabojujeme o dobrý výsledok."

Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: V napínavých zápasoch rozhodovali až samostatné nájazdy
Počasie nám v posledných dňoch prialo a tak tu máme hneď dvojitú porciu výsledkov
3b PHbL: Rytieri z Bardejova nestačili na bojovníkov z Košíc
Fantastický obrat predviedli v siedmom kole Warriors z Košic, ktorí tak v tabuľke zmazali aj poslednú nulu v kolonke prehier.
Prešovskí volejbalisti si pripisujú povinné 3 body
V 5. kole Edymax extraligy mužov preverilo hráčov VK MIRAD PU Prešov reprezentačné družstvo Slovenska v kategórií do 20 rokov.
Prešov Karate Kids - Krajňák a Jalowiczorová valcujú Európu!
Začiatkom tuhých európskych bojov, ktoré čakali na Prešov Karate Kids, bola ťažká medzinárodná súťaž - CROTIA OPEN 2019.
Prešovský kilometer preveril kondičku malých aj veľkých cyklistov
7. ročník Prešovského kilometra bol aj tento rok plný odhodlaných cyklistov všetkých vekových kategórií, no najmä radosti zo športu. Pozrite si podrobné výsledky.
Štvrťfinálové pohárové víťazstvo bolo blízko, ale nekonalo sa
Prvý zápas štvrťfinále Slovenského pohára vo volejbale mužov bol v Prešove dramatický do poslednej lopty. Z dôležitého víťazstva sa po obrate z 0:2 na 3:2 tešil húževnatý súper z Myjavy. Pred novembrovou odvetou (27. 11.) majú hráči VK MIRAD PU Prešov náročnú východiskovú situáciu.
Prešovskí volejbalisti nestačili na Svidník, pred rekordnou domácou kulisou uchmatli len bod
V rámci 8. kola Edymax extraligy mužov hostili volejbalisti VK MIRAD PU Prešov odvekých rivalov z družstva TJ Slávia Svidník. Bezmála 300 fanúšikov športu spod vysokej siete vytvorilo výbornú atmosféru a zároveň sezónny rekord návštevnosti športovej haly na Sekčove.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.