Piatok, 05. jún 2020
Meniny má Laura | zajtra Norbert

Andrej Filip s kapitánskou páskou na rukáve

Meno Andreja Filipa sa počas prípravného obdobia na v sobotu otvorený nový ročník futbalovej Mars superligy skloňovalo častejšie ako mnohé iné. Už aj preto, že sa netajil úmyslom zameniť dres prešovského Tatrana za nejaký iný. Povrávalo sa o záujme Olomouca, počas dovolenky si zahral dokonca za Petržalku a asi týždeň trénoval na Liptove s MŠK SCP Ružomberok. I keď z "neslávne známeho" sústredenia v Zlatých Moravciach odišiel skôr ako potom jeho spoluhráči, napokon v prvom marssuperligovom kole obliekol zeleno biely - dres FC Tatrana Prešov. A dokonca s kapitánskou páskou na rukáve...

"V kabíne sme si za kapitána mužstva na novú sezónu zvolili Jožka Valkučáka. Keďže ten napokon nastúpiť nemohol, vyšlo to na mňa ako na jeho zvoleného zástupcu."

Okrem tejto novej úlohy vám vzhľadom na to, že okrem Valkučáka od začiatku nenastúpil Hlinka a pre zranenie pri rozcvičke na poslednú chvíľu ani Šoltís, prevzali ste taktovku v strede poľa práve vy. Čiže ďalšia nová úloha...
"Svoj osobný výkon na inom poste na akom bežne hrávam, hodnotiť nebudem. Najmä v prvom polčase to na trávniku z našej strany však rozhodne nekorešpondovalo s predstavami z kabíny. Po prestriedaní, hlavne po príchode Peťa Hlinku to vyzeralo inak. Prehrávali sme však 0:2 a za takého stavu sa zázraky za dvadsať minút často nedejú. Keď predtým nedal čistú šancu Lelkeš, psychika začala robiť svoje."

Rovnako gólovú, akú ste naservírovali Lelkešovi, ponúkli ste i Mar. Semanovi. Ani z jednej však gól nepadol a tak ste ako správny kapitán zdvihli streleckú zástavu sám...

"Zahodené spomínané šance mrzia nás všetkých. Boli to tutovky, ale žiaľ..." Súhlasíte s názorom, že finiš Tatrana prišiel neskoro?

"Áno. Cez polčas sme si "svoje" v kabíne povedali. Mysleli, že mladí hráči budú aspoň behať, kopať. Znovu len poviem, žiaľ. Keď sa vybavia záležitosti okolo Valkučáka, verím, že do mužstva príde skúsenosť a prehľad a že sa dáme dokopy a v Trenčíne v ďalšom kole zabojujeme o dobrý výsledok."

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.