Sobota, 27. november 2021
Meniny má Milan | zajtra Henrieta

Poznáte zlodeja?

Doposiaľ neznámy páchateľ ešte 28. mája v čase od 11:30 h do 11:35 h ukradol z neuzamknutej kancelárie jednej z prešovských firiem na Strojníckej ulici v Prešove príručnú taštičku. V nej mal 43-ročný muž peniaze, osobné doklady, kľúče, pečiatky a aj platobné karty.

Fotografia podozrivého muža

Doposiaľ neznámy páchateľ ešte 28. mája v čase od 11:30 h do 11:35 h ukradol z neuzamknutej kancelárie jednej z prešovských firiem na Strojníckej ulici v Prešove príručnú taštičku. V nej mal 43-ročný muž peniaze, osobné doklady, kľúče, pečiatky a aj platobné karty.
Približne o pol hodinu neskôr (o 12:06 h a 12:07 h) vybral z jedného z bankomatov v Prešove desať a päť tisíc korún. Celkovo spôsobil okradnutému mužovi škodu vo výške 18 200 korún. Vzhľadom k tomu, že doposiaľ vykonaným policajným šetrením sa podozrivého muža nepodarilo nájsť, polícia žiadame o pomoc pri identifikovaní dlhorstého muža verejnosť. Akékoľvek informácie je možné oznámiť osobne na Úrade justičnej a kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Prešove, Vajanského 32 u vyšetrovateľky kpt. JUDr. Gabrieli Gondžurovej, prípadne na tel. čísle 0961 80 3635 alebo na známom čísle 158.
Polícia vedie voči zlodejovi trestné stíhanie vo veci prečinu krádeže a prečinu neoprávnené vyrobenie a používanie elektronického platobného prostriedku a inej platobnej karty

Mohlo by Vás zaujímať
Prezradili ho svetlá
44 ročný Ukrajinec viedol osobné motorové vozidlo zn. Peugeot a to včera (09.11.2021) v ranných hodinách v smere od obce Dulová Ves.
Opitý vodič poškodil okrem iného aj smetné nádoby
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 39 ročnému mužovi.
Pytliaci v Prešovskom kraji
Vyšetrovatelia v štyroch okresných riaditeľstvách počas víkendu začínali trestné stíhania vo veci trestného činu pytliactva. Ide o päť prípadov, kde páchatelia sú zatiaľ neznámi. Zákon pri tomto porušení zákona stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na dva roky.
Opitý nevodič havaroval
Na parkovisku pre obytným domom na Ul. Prostějovskej v Prešove 23 ročný mladík z obce Haniska osobným vozidlom narazil do iného vozidla, ktoré bolo na tam zaparkované
Okradnuté zdravotné sestry
V sobotu (20.11.2021) popoludní bolo oznámené na operačné stredisko, že došlo ku krádeži mobilných telefónov a to v Prešove, na Ul. Hollého na novorodeneckom oddelení.
Napadnutý muž opakoval, že on sa biť nechce
31 ročný Martin z Prešova bol obvinený z trestného činu výtržníctva, ktorého sa dopustil včera (23.11.2021) dopoludnia na pozemku, v blízkosti jednej z nocľahární miestnej charity.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK