Sobota, 27. november 2021
Meniny má Milan | zajtra Henrieta

Ďalšia obeť Domaše

Vranovskí policajti spolu s hasičmi vytiahli včera z vodnej nádrže Domaša telo utopeného muža, ktorého zbadal jeden z rekreantov.

Policajti zistili, že ide o telo 20-ročného muža z Prešova, ktorého nezvestnosť bola nahlásená na polícii v Slovenskej Kajni 14. júla v podvečer. K utopeniu pravdepodobne došlo ešte deň predtým v čase okolo 12.00 hod. po prevrhnutí člna, v ktorom sa muž nachádzal. Totožnosť nebohého bola potvrdená rodinou nebohého. Na mieste nálezu vykonal obhliadku tela utopeného privolaný lekár, ktorý nariadil súdno - lekársku pitvu. Vranovskí policajti začali trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. 20-ročný mladý muž je už treťou obeťou vôd Domaše v tomto roku.

Mohlo by Vás zaujímať
Prezradili ho svetlá
44 ročný Ukrajinec viedol osobné motorové vozidlo zn. Peugeot a to včera (09.11.2021) v ranných hodinách v smere od obce Dulová Ves.
Opitý vodič poškodil okrem iného aj smetné nádoby
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 39 ročnému mužovi.
Pytliaci v Prešovskom kraji
Vyšetrovatelia v štyroch okresných riaditeľstvách počas víkendu začínali trestné stíhania vo veci trestného činu pytliactva. Ide o päť prípadov, kde páchatelia sú zatiaľ neznámi. Zákon pri tomto porušení zákona stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na dva roky.
Opitý nevodič havaroval
Na parkovisku pre obytným domom na Ul. Prostějovskej v Prešove 23 ročný mladík z obce Haniska osobným vozidlom narazil do iného vozidla, ktoré bolo na tam zaparkované
Okradnuté zdravotné sestry
V sobotu (20.11.2021) popoludní bolo oznámené na operačné stredisko, že došlo ku krádeži mobilných telefónov a to v Prešove, na Ul. Hollého na novorodeneckom oddelení.
Napadnutý muž opakoval, že on sa biť nechce
31 ročný Martin z Prešova bol obvinený z trestného činu výtržníctva, ktorého sa dopustil včera (23.11.2021) dopoludnia na pozemku, v blízkosti jednej z nocľahární miestnej charity.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK