Pondelok, 16. december 2019
Meniny má Albína | zajtra Kornélia

Lúpežníkov vypátrali

Pre trestný čin lúpeže spáchaný formou spolupáchateľstva stíha na slobode vyšetrovateľ Okresného úradu vyšetrovania Policajného zboru SR v Prešove dvoch mladistvých slobodných, nezamestnaných z rómskej osady v Jarovniciach pri Sabinove. Ide o Ladislava F., raz už súdne trestaného a Miroslava H. (obaja nar. 1984), netrestaného.

Skutok ohlásil v stredu 31. januára o 10. h policajtom v Sabinove Vojtech B. (nar. 1977) z obce Rožkovany, okres Sabinov. Násilníci ho prepadli ešte v piatok 26. januára o 17.00 h v katastri obce Rožkovany, chceli od neho cestovnú tašku, v ktorej mal rádiomagnetofón zn. Aiwa. Najprv to odmietol urobiť, a tak ho Ladislav F. päsťou udrel do oblasti brucha, potom im už tašku dal. K jeho zraneniu však nedošlo, spôsobili mu len škodu 9 000 Sk.

Páchateľov zistili policajti z oddelenia násilnej kriminality odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ Prešov.

Mohlo by Vás zaujímať
Mimoriadna publikácia o bardejovskom hudobnom géniovi Jozefovi Grešákovi uvedená do života v Univerzitnej knižnici PU v Prešove
V príjemný jesenný podvečer dňa 20. novembra 2019 sa na pôde Univerzitnej knižnice Prešovskej univerzity v Prešove zišla komunita znalcov i milovníkov umenia, aby uviedli do života publikáciu Skladateľ a pedagóg Jozef Grešák z pohľadu muzikológov a interpretov 21. storočia.
Foto: GODZONE v Prešove!
GODZONE sa na svojej tour zastavil aj v Prešove v mestskej hale a my sme boli pri tom!
FOTO: Druhé Narodeniny Eperie
Eperia Shopping Mall mala svoje druhé narodeniny a tak sa rozhodli ich osláviť spolu s tými najmenšími!
FOTO: Katarzia vo Wave!
Katarzia sa konečne zastavila aj u nás!
Dovoz tovarov podliehajúci rôznym zákazom a obmedzeniam neutícha
Tisíc „fejkov“, lieky, chránené druhy či omamné látky - to všetko objavili colníci na Pobočke colného úradu Banská Bystrica Pošta od začiatku tohto roka pri výkone colných kontrol poštových zásielok zasielaných z území tretích krajín.
Prešovskí seniori navštívili Poľsko
III. Mestská organizácia JDS, Sídlisko III. Prešov sa v roku 2019 zamerala na poznávacie zájazdy po Slovensku, ale aj po okolitých krajinách. Seniori navštívili známy poľský aquapark a načerpali sily aj vďaka podpore mesta Prešov.
Jednota dôchodcov Pod Kalváriou motivuje seniorov k pohybu
IV. Mestská organizácia Jednoty dôchodcov na Slovensku Pod Kalváriou Prešov pripravuje a usporadúva množstvo aktivít pre seniorov. Vďaka podpore mesta Prešov sa seniori zapojili do projektu Zdravie a pohyb.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.