Sobota, 27. november 2021
Meniny má Milan | zajtra Henrieta

Havarovaný kamión zablokoval dialnicu

Policajti diaľničnej polície Krajského riaditeľstva policajného zboru v Prešove (KR PZ) vyšetrujú dopravnú nehodu, ku ktorej došlo dnes o 8.30 hod. na začiatku diaľnice v smere z Prešova do Košíc. Havarovala jazdná súprava s českými evidenčnými číslami, ktorú riadil 31-ročný vodič z Bernolákova.

Ako nás informovala hovorkyňa KR PZ Magdaléna Fečová "vodič v zákrute predchádzal pred ním idúce motorové vozidlo IVECO a keď sa chcel zaradiť naspäť do svojho jazdneho pruhu zbadal pred ním idúce vozidlo Národnej diaľničnej spoločnosti. Strhol preto volant vľavo, dostal šmyk a strhlo ho do prava mimo vozovku." Pri nehode bola ľahko zranená 20-ročná spolujazdkyňa. Vozidlo bolo počas jazdy prázdne, škoda na ňom je odhadnutá na 200 000 korún. Policajti u vodiča požitie alkoholu nezistili. Počas odstraňovania následkov nehody policajti uzavreli diaľnicu, ktorá bola okolo 13. hodiny opäť sprejazdnená.
(ik)

Mohlo by Vás zaujímať
Prezradili ho svetlá
44 ročný Ukrajinec viedol osobné motorové vozidlo zn. Peugeot a to včera (09.11.2021) v ranných hodinách v smere od obce Dulová Ves.
Opitý vodič poškodil okrem iného aj smetné nádoby
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 39 ročnému mužovi.
Pytliaci v Prešovskom kraji
Vyšetrovatelia v štyroch okresných riaditeľstvách počas víkendu začínali trestné stíhania vo veci trestného činu pytliactva. Ide o päť prípadov, kde páchatelia sú zatiaľ neznámi. Zákon pri tomto porušení zákona stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na dva roky.
Opitý nevodič havaroval
Na parkovisku pre obytným domom na Ul. Prostějovskej v Prešove 23 ročný mladík z obce Haniska osobným vozidlom narazil do iného vozidla, ktoré bolo na tam zaparkované
Okradnuté zdravotné sestry
V sobotu (20.11.2021) popoludní bolo oznámené na operačné stredisko, že došlo ku krádeži mobilných telefónov a to v Prešove, na Ul. Hollého na novorodeneckom oddelení.
Napadnutý muž opakoval, že on sa biť nechce
31 ročný Martin z Prešova bol obvinený z trestného činu výtržníctva, ktorého sa dopustil včera (23.11.2021) dopoludnia na pozemku, v blízkosti jednej z nocľahární miestnej charity.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK