Piatok, 07. október 2022
Meniny má Eliška | zajtra Brigita

Havarovaný kamión zablokoval dialnicu

Policajti diaľničnej polície Krajského riaditeľstva policajného zboru v Prešove (KR PZ) vyšetrujú dopravnú nehodu, ku ktorej došlo dnes o 8.30 hod. na začiatku diaľnice v smere z Prešova do Košíc. Havarovala jazdná súprava s českými evidenčnými číslami, ktorú riadil 31-ročný vodič z Bernolákova.

Ako nás informovala hovorkyňa KR PZ Magdaléna Fečová "vodič v zákrute predchádzal pred ním idúce motorové vozidlo IVECO a keď sa chcel zaradiť naspäť do svojho jazdneho pruhu zbadal pred ním idúce vozidlo Národnej diaľničnej spoločnosti. Strhol preto volant vľavo, dostal šmyk a strhlo ho do prava mimo vozovku." Pri nehode bola ľahko zranená 20-ročná spolujazdkyňa. Vozidlo bolo počas jazdy prázdne, škoda na ňom je odhadnutá na 200 000 korún. Policajti u vodiča požitie alkoholu nezistili. Počas odstraňovania následkov nehody policajti uzavreli diaľnicu, ktorá bola okolo 13. hodiny opäť sprejazdnená.
(ik)

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody na Sabinovskej ulici v Prešove
V utorok (30.08.2022) krátko po 17-tej hodine došlo na križovatke ulíc Duklianskej a Sabinovskej v Prešove k dopravnej nehode troch osobných motorových vozidiel.
Objasnená lúpež 87 ročného muža v Prešove
V stredu (21.09.2022) krátko pred 20-tou hodinou došlo k lúpežnému prepadnutiu 87 ročného muža.
OR HaZZ odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK