Piatok, 22. november 2019
Meniny má Cecília | zajtra Klement

Hlinka odmietol hrať od začiatku

Bezprostredne po prehranom stretnutí tatrancov so Žilinčanmi sme sa snažili dozvedieť, prečo vlastne Hlinka nenastúpil od začiatku zápasu. Keď po hodine hry prišiel na trávnik, ihneď to bolo na organizácii obrany i prechodovej fáze cítiť. Nakoniec, z Hlinkovej kopačky putovala lopta k Filipovi, ktorý vzápätí s prehľadom prekonal Rzeszota. Prečo teda?, položili sme otázku V. Gombárovi na pozápasovej tlačovke.

"Veci okolo Hlinku nemienim komentovať. Vedenie klubu nás ubezpečovalo, že v danom vývoji jeho prestupu do zahraničia nastúpi ešte v úvodnom kole vo farbách Tatrana. Lenže informácie od hráča samotného a predstaviteľov klubu sa v mnohom rozchádzali. Nakoniec nám Hlinka hodinu pred výkopom oznámil, že nastúpi len v krajnom prípade." Nuž a ten krajný prípad nastal po dvojgólovom vedení Žiliny. Po tom Hlinka vybehol na trávnik. Ako máme rozumieť tomu, že ste sa rozhodli ísť na ihrisko až v krajnom prípade, ako nám to tlmočil Komanického asistent V. Gombár?, pýtame sa Petra Hlinku. "S prezidentom FC Tatran Prešov V. Sabolom som bol na stretnutí, ale žiaľ to sa v priebehu týždňa pred superligovou premiérou neuskutočnilo. Na sobotňajšom predzápasovom zraze okolo poludnia som stále nevedel, čo a ako ďalej s mojimi zmluvnými vecami i určitými dohovormi. Bol som preto rozhodnutý nenastúpiť. Prezident klubu popoludní za mnou nakoniec prišiel. Pozhovárali sme sa a ja som bol ochotný ísť na lavičku. S tým samozrejme, že zmluva, či dohoda, ktorá mala byť dávno predtým na svete, sa nedá robiť hodinu a pol pred majstrovským zápasom. Preto som šiel len na lavičku s vedomím, že iba v krajnom prípade do hry zasiahnem. Keďže nie som s Tatranom zmluvne viazaný, nastupoval som výlučne na vlastné riziko."

Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: Rytieri z Bardejova nestačili na bojovníkov z Košíc
Fantastický obrat predviedli v siedmom kole Warriors z Košic, ktorí tak v tabuľke zmazali aj poslednú nulu v kolonke prehier.
Prešov Karate Kids - Krajňák a Jalowiczorová valcujú Európu!
Začiatkom tuhých európskych bojov, ktoré čakali na Prešov Karate Kids, bola ťažká medzinárodná súťaž - CROTIA OPEN 2019.
Prešovský kilometer preveril kondičku malých aj veľkých cyklistov
7. ročník Prešovského kilometra bol aj tento rok plný odhodlaných cyklistov všetkých vekových kategórií, no najmä radosti zo športu. Pozrite si podrobné výsledky.
Štvrťfinálové pohárové víťazstvo bolo blízko, ale nekonalo sa
Prvý zápas štvrťfinále Slovenského pohára vo volejbale mužov bol v Prešove dramatický do poslednej lopty. Z dôležitého víťazstva sa po obrate z 0:2 na 3:2 tešil húževnatý súper z Myjavy. Pred novembrovou odvetou (27. 11.) majú hráči VK MIRAD PU Prešov náročnú východiskovú situáciu.
FK Ekoprim Prešov – jediný zástupca východu vo futsalovej extralige juniorov.
V Novembri začala nová ligová sezóna mládeže a FK Ekoprim Prešov do nej vstúpil v oboch celoslovenských súťažiach U17 aj U20 bravúrne, keď chlapci doposiaľ vyhrali všetky svoje zápasy.
Prešovskí volejbalisti nestačili na Svidník, pred rekordnou domácou kulisou uchmatli len bod
V rámci 8. kola Edymax extraligy mužov hostili volejbalisti VK MIRAD PU Prešov odvekých rivalov z družstva TJ Slávia Svidník. Bezmála 300 fanúšikov športu spod vysokej siete vytvorilo výbornú atmosféru a zároveň sezónny rekord návštevnosti športovej haly na Sekčove.
Výsledky 3b Prešovskej hokejbalovej ligy
Prinášame Vám výsledky 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy:
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.