Sobota, 01. október 2022
Meniny má Arnold | zajtra Levoslav

Chcel kradnúť - sedí v base

Obvineniu z lúpeže čelí 43-ročný Prešovčan, ktorý včera dopoludnia na Sabinovskej ulici v Prešove pristúpil k o rok mladšiemu mužovi, chytil ho ľavou rukou za tvár a pravou rukou mu vytrhol z jeho ruky peniaze. Následne do neho sotil a muž spadol na zem.

Ešte v ten deň policajti páchateľa vypátrali, zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia. „Vyšetrovateľ podal návrh na vzatie obvineného do väzby, “ informoval zástupca hovorkyne Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Daniel Džobaník. Poškodený zranenie neutrpel a krádežou mu vznikla škoda vo výške 1740 korún.
(ik)

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody na Sabinovskej ulici v Prešove
V utorok (30.08.2022) krátko po 17-tej hodine došlo na križovatke ulíc Duklianskej a Sabinovskej v Prešove k dopravnej nehode troch osobných motorových vozidiel.
OR HaZZ odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov.
Objasnená lúpež 87 ročného muža v Prešove
V stredu (21.09.2022) krátko pred 20-tou hodinou došlo k lúpežnému prepadnutiu 87 ročného muža.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK