Utorok, 27. september 2022
Meniny má Cyprián | zajtra Václav

Mladík naletel internetovému podvodníkovi

Nakupovanie cez internet môže byť rýchle a pohodlné. Ale len dovtedy, kým nenaletíte podvodníkovi. Svoje by o tom vedel rozprávať 18- ročný Prešovčan, ktorého zatiaľ neznámy páchateľ takýmto spôsobom okradol.

Mladík si v júni 2008 objednal na základe inzerátu uverejneného na internetovej stránke a následnej e-mailovej komunikácie 20 ks rôznych šiltoviek, tričiek a nohavíc v štýle hip-hop. Dojednanú cenu 8 400 korún následne prostredníctvom internet bankingu zaplatil s tým, že objednaný tovar bude dodaný do 3 týždňov. Podvodný predajca však tovar doposiaľ nedodal, peniaze nevrátil a prerušil s mladíkom komunikáciu. Prípad podvodu už vyšetrujú prešovskí policajti.
(ik)

Mohlo by Vás zaujímať
Opitý Prešovčan čelne havaroval s autom v protismere. Nafúkal viac ako 2 promile
V nedeľu (28.08.2022) 3 hodiny po polnoci 30 ročný Prešovčan viedol osobné vozidlo v úseku cesty medzi obcami Šarišské Michaľany na obec Veľký Šariš.
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody na Sabinovskej ulici v Prešove
V utorok (30.08.2022) krátko po 17-tej hodine došlo na križovatke ulíc Duklianskej a Sabinovskej v Prešove k dopravnej nehode troch osobných motorových vozidiel.
OR HaZZ odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK