Streda, 13. november 2019
Meniny má Stanislav | zajtra Irma

M. Komanický na tlačovku neprišiel

"Aj keď sme vyhrali, úplnú spokojnosť vysloviť nemôžem," vyriekol prvé slová na tlačovke po zápase Prešov - Žilina tréner hostí Jozef Barmoš.

"Naša hra nemala jednoducho takú tvár ako sme sa ju snažili v príprave a snažíme sa i naďalej formovať. Očakávali sme, že zápas bude rozdrobený na množstvo osobných mikrosúbojov. V mnohých situáciách sa naši hráči zbytočne zbavovali lopty nepresnými prihrávkami. Namiesto, aby sme zakladali konštruktívne protiútoky, len sme loptu odkopávali. Od stavu 1:2 bol zápas na vážkach, ale nakoniec všetko dobre dopadlo a my sme šťastne vykročili do nového ročníka." To nemohol na druhej strane povedať asistent trénera M. Komanického, ktorý na tlačovku neprišiel len preto, aby nemusel hľadať diplomatické odpovede, Vladimír Gombár. "Niet sa čomu čo čudovať, že zápas nám nevyšiel podľa predstáv. Tak ako vyzeral záver prípravy, tak to vyzeralo i zápase samotnom. Pred zápasom sme museli trikrát meniť základnú zostavu. Dopoludnia sme sa dozvedeli, že nemôžeme rátať s Valkučákom. Hodinu pred zápasom oznámil Hlinka, že nenastupuje od začiatku a pri rozcvičke sa zranil Šoltís. Mužstvu, ktoré nastúpilo chýbala súhra, kombinácie a pôsobili na ihrisku malátne. Zarážajúce pritom je, že ponúknutej šance sa mladí odchovanci Tatrana vôbec nechopili. Mohli sa ukázať, že z nich nemusia robiť futbalistov novinári, že oni to dokážu na trávniku sami. Žiaľ, v tomto stretnutí to nepotvrdili. Aj to je jedna z príčin našej prehry. Po boji býva každý generálom, no myslím, že keby sme mohli hrať v optimálnom zložení, určite by to bol iný zápas. Škoda, že záver v našom vydaní bol príliš živelný a aspoň vyrovnanie nepriniesol. Realita je taká, že všetko čo som povedal na začiatku, odrazilo sa v tomto zápase."

Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: V napínavých zápasoch rozhodovali až samostatné nájazdy
Počasie nám v posledných dňoch prialo a tak tu máme hneď dvojitú porciu výsledkov
3b PHbL: Rytieri z Bardejova nestačili na bojovníkov z Košíc
Fantastický obrat predviedli v siedmom kole Warriors z Košic, ktorí tak v tabuľke zmazali aj poslednú nulu v kolonke prehier.
Prešovskí volejbalisti si pripisujú povinné 3 body
V 5. kole Edymax extraligy mužov preverilo hráčov VK MIRAD PU Prešov reprezentačné družstvo Slovenska v kategórií do 20 rokov.
Prešov Karate Kids - Krajňák a Jalowiczorová valcujú Európu!
Začiatkom tuhých európskych bojov, ktoré čakali na Prešov Karate Kids, bola ťažká medzinárodná súťaž - CROTIA OPEN 2019.
Prešovský kilometer preveril kondičku malých aj veľkých cyklistov
7. ročník Prešovského kilometra bol aj tento rok plný odhodlaných cyklistov všetkých vekových kategórií, no najmä radosti zo športu. Pozrite si podrobné výsledky.
Štvrťfinálové pohárové víťazstvo bolo blízko, ale nekonalo sa
Prvý zápas štvrťfinále Slovenského pohára vo volejbale mužov bol v Prešove dramatický do poslednej lopty. Z dôležitého víťazstva sa po obrate z 0:2 na 3:2 tešil húževnatý súper z Myjavy. Pred novembrovou odvetou (27. 11.) majú hráči VK MIRAD PU Prešov náročnú východiskovú situáciu.
Prešovskí volejbalisti nestačili na Svidník, pred rekordnou domácou kulisou uchmatli len bod
V rámci 8. kola Edymax extraligy mužov hostili volejbalisti VK MIRAD PU Prešov odvekých rivalov z družstva TJ Slávia Svidník. Bezmála 300 fanúšikov športu spod vysokej siete vytvorilo výbornú atmosféru a zároveň sezónny rekord návštevnosti športovej haly na Sekčove.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.