Piatok, 05. jún 2020
Meniny má Laura | zajtra Norbert

M. Komanický na tlačovku neprišiel

"Aj keď sme vyhrali, úplnú spokojnosť vysloviť nemôžem," vyriekol prvé slová na tlačovke po zápase Prešov - Žilina tréner hostí Jozef Barmoš.

"Naša hra nemala jednoducho takú tvár ako sme sa ju snažili v príprave a snažíme sa i naďalej formovať. Očakávali sme, že zápas bude rozdrobený na množstvo osobných mikrosúbojov. V mnohých situáciách sa naši hráči zbytočne zbavovali lopty nepresnými prihrávkami. Namiesto, aby sme zakladali konštruktívne protiútoky, len sme loptu odkopávali. Od stavu 1:2 bol zápas na vážkach, ale nakoniec všetko dobre dopadlo a my sme šťastne vykročili do nového ročníka." To nemohol na druhej strane povedať asistent trénera M. Komanického, ktorý na tlačovku neprišiel len preto, aby nemusel hľadať diplomatické odpovede, Vladimír Gombár. "Niet sa čomu čo čudovať, že zápas nám nevyšiel podľa predstáv. Tak ako vyzeral záver prípravy, tak to vyzeralo i zápase samotnom. Pred zápasom sme museli trikrát meniť základnú zostavu. Dopoludnia sme sa dozvedeli, že nemôžeme rátať s Valkučákom. Hodinu pred zápasom oznámil Hlinka, že nenastupuje od začiatku a pri rozcvičke sa zranil Šoltís. Mužstvu, ktoré nastúpilo chýbala súhra, kombinácie a pôsobili na ihrisku malátne. Zarážajúce pritom je, že ponúknutej šance sa mladí odchovanci Tatrana vôbec nechopili. Mohli sa ukázať, že z nich nemusia robiť futbalistov novinári, že oni to dokážu na trávniku sami. Žiaľ, v tomto stretnutí to nepotvrdili. Aj to je jedna z príčin našej prehry. Po boji býva každý generálom, no myslím, že keby sme mohli hrať v optimálnom zložení, určite by to bol iný zápas. Škoda, že záver v našom vydaní bol príliš živelný a aspoň vyrovnanie nepriniesol. Realita je taká, že všetko čo som povedal na začiatku, odrazilo sa v tomto zápase."

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.