Streda, 30. september 2020
Meniny má Jarolím | zajtra Arnold

BLOG: Európsky život zomrel v Auschwitzi

Šiel som ulicami Barcelony a zrazu som zistil hroznú pravdu – Európa zomrela v Auschwitzi. Zabili sme šesť miliónov Židov a vymenili sme ich za dvadsať miliónov moslimov. V Auschwitzi sme spálili kultúru, myslenie, kreativitu a talent. Zničili sme vyvolený národ, naozaj vyvolený, pretože splodil nádherných ľudí – osobnosti, ktoré zmenili svet.

Ich pozitívny prínos je cítiť vo všetkých odvetviach života: vo vede, v umení, v medzinárodnom obchode, ale najviac v pozitívnom ovplyvňovaní svedomia sveta. Týchto ľudí sme spálili.
S pokryteckou zámienkou tolerancie a preto, že sme chceli sami sebe dokázať, že sme sa vyliečili z rasizmu, sme otvorili brány dvadsiatim miliónom moslimov, ktorí k nám doniesli sprostosť a tuposť, náboženský fundamentalizmus a netolerantnosť, zločinnosť a chudobu vznikajúcu na podstate parazitizmu a mentálne nevyvinutej potreby uživiť s úctou svoje rodiny. Oni zmenili naše krásne španielske mestá na miesta z tretieho sveta, utápajúce sa v špine a zločinnosti. Uzatvárajú sa v bytoch, ktoré dostali zadarmo od našej vlády a tam plánujú zabíjanie a ničenie svojich naivných hostiteľov – teda nás.
Tak sa stalo, že sme vymenili kultúru za fanatickú nenávisť, kreatívny talent za talent ničenia, inteligenciu za zaostalosť a predsudky. Zamenili sme známu mierumilovnosť európskych Židov a ich nádeje na lepšiu budúcnosť pre budúce pokolenia, ich neskonalú úctu k životu samému ako k sviatosti - za tých, ktorí uctievajú smrť ako sviatosť, ktorí po nej bažia pre seba a pre iných, pre naše deti, ale aj pre ich vlastné deti.
Takú hroznú chybu urobila úbohá Európa.

Autor: Sebastian Wilar Rodriguez - španielsky novinár a publicista

Preklad: Juraj Guttman alias realy

Súvisiace články
28.1.2009 BLOG: Aj u nás boli spravodliví 18.1.2009 BLOG: KDE JE VLASTNE PRAVDA – blízkovýchodný konflikt – holé fakty a história
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Iné: Ponúkam
Iné: Ponúkam
Výučba/doučovanie angličtiny

Som učiteľka angličtiny a ponúkam vyučovanie/doučovanie žiakov aj dospelých (s fakturáciou).V centre môjho záujmu študent a jeho vzdelávacie potreby. Možnosť realizácie hodín cez Skype, Zoom, g-mail video-hovor. O obsahovom zameraní, frekvencii hodín, vašich očakávaniach a špeciálnych požiadavkách sa dohodneme na úvodnej hodine. Bližšie informácie o bohatých profesionálnych skúsenostiach poskytnem e-mailom.Cena: 7 EUR bez DPH/45 min.

0940797934 | | cena: 7,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.