Piatok, 07. október 2022
Meniny má Eliška | zajtra Brigita

Traja mladíci čelia obvineniu z obchodovania so zbraňami

Prešov 1. marca (TASR) - Obvineniu z obchodovania so zbraňami čelí trojica mladíkov z okresu Prešov. Prešovský policajný vyšetrovateľ vzniesol v piatok (27.2.) obvinenie pre zločin nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami voči dvom Prešovčanom (18- a 21-ročnému) a 17-ročnému mladíkovi z Nižnej Šebastovej.

Ako spresnil dnes Daniel Džobanik z Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Prešove, vlani v júli si najmladší z obvinených zaobstaral od istého muža z Nižnej Šebastovej krátku guľovú zbraň, ktorú od neho kúpil za 199 eur (6000 Sk). Následne ju v septembri odpredal za 332 eur (10.000 Sk) mladšiemu z obvinených Prešovčanov, pričom predaj sprostredkoval tretí obvinený.
Hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky kontrolovala 26. februára v noci na Ondavskej ulici v Prešove osobné auto BMW, ktoré viedol najstarší obvinený. Pod sedadlom spolujazdca našli policajti krátku guľová zbraň so zásobníkom a osem nábojov. Zistili, že zbraň a strelivo podliehajú povoľovaciemu konaniu v zmysle zákona o strelných zbraniach a strelive, preto ju zaistili na skúmanie do kriminalistického a expertízneho konania PZ v Košiciach.

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody na Sabinovskej ulici v Prešove
V utorok (30.08.2022) krátko po 17-tej hodine došlo na križovatke ulíc Duklianskej a Sabinovskej v Prešove k dopravnej nehode troch osobných motorových vozidiel.
Objasnená lúpež 87 ročného muža v Prešove
V stredu (21.09.2022) krátko pred 20-tou hodinou došlo k lúpežnému prepadnutiu 87 ročného muža.
OR HaZZ odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK