Pondelok, 06. december 2021
Meniny má Mikuláš | zajtra Ambróz

Policajti pátrajú po nezvestnom 80-ročnom Prešovčanovi

Prešov 3. marca (TASR) – Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 80-ročnom Vasiľovi Macejovi z Prešova, ktorý je nezvestný od 1. marca. V tento deň menovaného naposledy videla jeho manželka približne okolo 14.00 h na mestskom cintoríne v Prešove. Domov sa však odtiaľ nevrátil a svojim príbuzným sa od tohto času neozval.

Ako dnes informoval TASR Daniel Džobaník z KR PZ v Prešove, Vasiľ Macej meria približne 160 centimetrov, je strednej postavy má riedke prešedivené vlasy s čelnou plešinou a pri chôdzi používa paličku. Naposledy mal na sebe oblečené hnedé nohavice, zelený sveter, svetlokrémovú košeľu, tmavomodrú vetrovku kombinovanú so šedou farbou, na hlave mal klobúk a obuté čierne čižmy.
Akékoľvek poznatky o nezvestnom môžu občania oznámiť osobne na oddelení pátrania Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove, prípadne telefonicky na čísle 0961 80 3370 alebo na známej linke 158.

Mohlo by Vás zaujímať
Okradnuté zdravotné sestry
V sobotu (20.11.2021) popoludní bolo oznámené na operačné stredisko, že došlo ku krádeži mobilných telefónov a to v Prešove, na Ul. Hollého na novorodeneckom oddelení.
Prezradili ho svetlá
44 ročný Ukrajinec viedol osobné motorové vozidlo zn. Peugeot a to včera (09.11.2021) v ranných hodinách v smere od obce Dulová Ves.
Opitý vodič poškodil okrem iného aj smetné nádoby
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 39 ročnému mužovi.
Pytliaci v Prešovskom kraji
Vyšetrovatelia v štyroch okresných riaditeľstvách počas víkendu začínali trestné stíhania vo veci trestného činu pytliactva. Ide o päť prípadov, kde páchatelia sú zatiaľ neznámi. Zákon pri tomto porušení zákona stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na dva roky.
Napadnutý muž opakoval, že on sa biť nechce
31 ročný Martin z Prešova bol obvinený z trestného činu výtržníctva, ktorého sa dopustil včera (23.11.2021) dopoludnia na pozemku, v blízkosti jednej z nocľahární miestnej charity.
Opitý nevodič havaroval
Na parkovisku pre obytným domom na Ul. Prostějovskej v Prešove 23 ročný mladík z obce Haniska osobným vozidlom narazil do iného vozidla, ktoré bolo na tam zaparkované
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK