Piatok, 27. január 2023
Meniny má Bohuš | zajtra Alfonz

Policajti pátrajú po nezvestnom 80-ročnom Prešovčanovi

Prešov 3. marca (TASR) – Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 80-ročnom Vasiľovi Macejovi z Prešova, ktorý je nezvestný od 1. marca. V tento deň menovaného naposledy videla jeho manželka približne okolo 14.00 h na mestskom cintoríne v Prešove. Domov sa však odtiaľ nevrátil a svojim príbuzným sa od tohto času neozval.

Ako dnes informoval TASR Daniel Džobaník z KR PZ v Prešove, Vasiľ Macej meria približne 160 centimetrov, je strednej postavy má riedke prešedivené vlasy s čelnou plešinou a pri chôdzi používa paličku. Naposledy mal na sebe oblečené hnedé nohavice, zelený sveter, svetlokrémovú košeľu, tmavomodrú vetrovku kombinovanú so šedou farbou, na hlave mal klobúk a obuté čierne čižmy.
Akékoľvek poznatky o nezvestnom môžu občania oznámiť osobne na oddelení pátrania Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove, prípadne telefonicky na čísle 0961 80 3370 alebo na známej linke 158.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK