Streda, 05. október 2022
Meniny má Viera | zajtra Natália

Policajti pátrajú po nezvestnom 80-ročnom Prešovčanovi

Prešov 3. marca (TASR) – Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 80-ročnom Vasiľovi Macejovi z Prešova, ktorý je nezvestný od 1. marca. V tento deň menovaného naposledy videla jeho manželka približne okolo 14.00 h na mestskom cintoríne v Prešove. Domov sa však odtiaľ nevrátil a svojim príbuzným sa od tohto času neozval.

Ako dnes informoval TASR Daniel Džobaník z KR PZ v Prešove, Vasiľ Macej meria približne 160 centimetrov, je strednej postavy má riedke prešedivené vlasy s čelnou plešinou a pri chôdzi používa paličku. Naposledy mal na sebe oblečené hnedé nohavice, zelený sveter, svetlokrémovú košeľu, tmavomodrú vetrovku kombinovanú so šedou farbou, na hlave mal klobúk a obuté čierne čižmy.
Akékoľvek poznatky o nezvestnom môžu občania oznámiť osobne na oddelení pátrania Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove, prípadne telefonicky na čísle 0961 80 3370 alebo na známej linke 158.

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody na Sabinovskej ulici v Prešove
V utorok (30.08.2022) krátko po 17-tej hodine došlo na križovatke ulíc Duklianskej a Sabinovskej v Prešove k dopravnej nehode troch osobných motorových vozidiel.
Objasnená lúpež 87 ročného muža v Prešove
V stredu (21.09.2022) krátko pred 20-tou hodinou došlo k lúpežnému prepadnutiu 87 ročného muža.
OR HaZZ odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK