Piatok, 07. október 2022
Meniny má Eliška | zajtra Brigita

Pri požiari prístrešku sa zranili traja bezdomovci

Prešov 11. marca (TASR) – Prešovskí hasiči likvidovali dnes ráno okolo 8.00 h požiar prístrešku bezdomovcov na brehu rieky Sekčov neďaleko železničného podjazdu, na Jilemnického ulici v Prešove, pri ktorom sa zranili traja muži.

Hovorkyňa Fakultnej Nemocnice s poliklinikou v Prešove Drahomíra Skopárová informovala TASR, že pri požiari utrpeli popáleniny rôzneho rozsahu. Jedného zo zranených ošetrili zdravotníci priamo na mieste, ďalšieho po poskytnutí lekárskej pomoci na Klinike úrazovej chirurgie prepustili do ambulantnej liečby. Tretieho, 52-ročného muža, ktorý mal popáleniny hlavy, hrudníka a horných končatín v rozsahu od I. až po III. stupeň, hospitalizovali na oddelení a v priebehu najbližších hodín ošetrujúci lekár rozhodne, či ho prevezú na špecializované pracovisko do nemocnice v košickej Šaci.
Operačný dôstojník Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove uviedol, že celý zásah a lokalizácia ohňa, na ktorom sa zúčastnilo šesť hasičov a jedna cisterna, trval približne hodinu. Príčiny vzniku požiaru sú predmetom vyšetrovania.

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody na Sabinovskej ulici v Prešove
V utorok (30.08.2022) krátko po 17-tej hodine došlo na križovatke ulíc Duklianskej a Sabinovskej v Prešove k dopravnej nehode troch osobných motorových vozidiel.
Objasnená lúpež 87 ročného muža v Prešove
V stredu (21.09.2022) krátko pred 20-tou hodinou došlo k lúpežnému prepadnutiu 87 ročného muža.
OR HaZZ odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK