Streda, 05. október 2022
Meniny má Viera | zajtra Natália

Trúfalosť zlodejov narastá, ale činia sa aj policajti

Prešov 17. marca (TASR) - Trúfalosť zlodejov narastá, o čom svedčia aj policajné zvodky z Prešovského kraja

Svidnícki policajti obvinili trojicu mladíkov, ktorí sa v noci na pondelok 16. marca vlámali do predajne potravín v Kečkovciach v okrese Svidník. Ukradli alkohol, cigarety, cukrovinky, mäso, konzervy, drogériu a zo zásuvky pri pokladni aj peniaze. Škoda, ktorú spôsobili, predstavuje 1022 eur (30.788,77 Sk). "Policajti zlodejov v priebehu dňa vypátrali, zadržali a umiestnili v cele policajného zaistenia, " informoval dnes zástupca krajskej policajnej hovorkyne Daniel Džobaník.
O tom, že príležitosť robí zlodeja, sa presvedčila 88 ročná majiteľka rodinného domu v obci Smilno v okrese Bardejov, ktorú počas popoludňajšieho spánku okradla 57 ročná žena z Petrovej v rovnakom okrese. Dvere domu neboli zamknuté. Nevítaná návštevníčka si odniesla 28 eur (843,53 Sk), ktoré si prisvojila z kabelky položenej na stolíku.
Rozbrusovačku, sadu kľúčov, bubon s predlžovacím káblom a drobné náradie ako kliešte a skrutkovače ukradol zlodej, ktorý sa vlámal počas víkendu do vodnej elektrárne v Novej Ľubovni v okrese Stará Ľubovňa. Škodu vyčíslili na 294 eur (8887,17 Sk).
Z dvoch bytov v Stropkove zmizli počas pondelka 16. marca šperky. "Doposiaľ neznámy páchateľ sa vlámal do jedného z bytov na štvrtom poschodí na Hrčiarskej ulici. Ukradol rôzne šperky zo žltého kovu, pánske pozlátené hodinky a 250 eur (7531,5 Sk). Následne sa vlámal aj do vedľajšieho bytu, z ktorého tiež ukradol šperky, " informoval Džobaník. Dodal, že majiteľke prvého bytu vznikla škoda 1840 eur (55.431,84 Sk) a druhého z vykradnutých bytov 350 eur 10.544,1 Sk).

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody na Sabinovskej ulici v Prešove
V utorok (30.08.2022) krátko po 17-tej hodine došlo na križovatke ulíc Duklianskej a Sabinovskej v Prešove k dopravnej nehode troch osobných motorových vozidiel.
Objasnená lúpež 87 ročného muža v Prešove
V stredu (21.09.2022) krátko pred 20-tou hodinou došlo k lúpežnému prepadnutiu 87 ročného muža.
OR HaZZ odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK