Streda, 05. október 2022
Meniny má Viera | zajtra Natália

Neznámy páchateľ dobodal majiteľku večierky

Prešov/Šarišské Michaľany 19. marca (TASR) – Krajský policajný vyšetrovateľ v spolupráci s policajtmi Okresného riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Prešove vyšetruje prípad vraždy, ku ktorej došlo v pondelok 18. marca v Šarišských Michaľanoch, okres Sabinov.

Daniel Džobaník z Krajského riaditeľstva PZ v Prešove dnes informoval TASR, že okolo 17.35 h doposiaľ neznámy páchateľ v miestnej večierke niekoľkokrát bodol jej 52-ročnú majiteľku a následne z miesta činu utiekol. Zranená žena vyšla napriek vážnemu zraneniu pred predajňu, kde ju na zemi našli dvaja okoloidúci chlapci, ktorí privolali lekársku pomoc. Majiteľka večierky utrpela vážne bodno-rezné poranenia v oblasti krku a hrudníka, ktorým približne po dvoch hodinách v nemocnici podľahla.
Polícia zaistila viacero stôp, ktoré budú predmetom skúmania Kriminalistického a expertízneho ústavu PZ v Košiciach. Na mieste činu sa našiel aj nôž, zatiaľ však nie je známe, či ide o vražednú zbraň. Policajti vypočuli aj niekoľko svedkov a získané údaje preverujú. Podľa doterajších zistení vyšetrovateľov páchateľ z predajne nič neodcudzil. Na tele nebohej bude vykonaná pitva v prešovskej Nemocnici s poliklinikou, ktorá určí presnú príčinu smrti.
Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy. Páchateľovi v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov.

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody na Sabinovskej ulici v Prešove
V utorok (30.08.2022) krátko po 17-tej hodine došlo na križovatke ulíc Duklianskej a Sabinovskej v Prešove k dopravnej nehode troch osobných motorových vozidiel.
Objasnená lúpež 87 ročného muža v Prešove
V stredu (21.09.2022) krátko pred 20-tou hodinou došlo k lúpežnému prepadnutiu 87 ročného muža.
OR HaZZ odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK