Streda, 08. december 2021
Meniny má Marína | zajtra Izabela

Neznámy páchateľ dobodal majiteľku večierky

Prešov/Šarišské Michaľany 19. marca (TASR) – Krajský policajný vyšetrovateľ v spolupráci s policajtmi Okresného riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Prešove vyšetruje prípad vraždy, ku ktorej došlo v pondelok 18. marca v Šarišských Michaľanoch, okres Sabinov.

Daniel Džobaník z Krajského riaditeľstva PZ v Prešove dnes informoval TASR, že okolo 17.35 h doposiaľ neznámy páchateľ v miestnej večierke niekoľkokrát bodol jej 52-ročnú majiteľku a následne z miesta činu utiekol. Zranená žena vyšla napriek vážnemu zraneniu pred predajňu, kde ju na zemi našli dvaja okoloidúci chlapci, ktorí privolali lekársku pomoc. Majiteľka večierky utrpela vážne bodno-rezné poranenia v oblasti krku a hrudníka, ktorým približne po dvoch hodinách v nemocnici podľahla.
Polícia zaistila viacero stôp, ktoré budú predmetom skúmania Kriminalistického a expertízneho ústavu PZ v Košiciach. Na mieste činu sa našiel aj nôž, zatiaľ však nie je známe, či ide o vražednú zbraň. Policajti vypočuli aj niekoľko svedkov a získané údaje preverujú. Podľa doterajších zistení vyšetrovateľov páchateľ z predajne nič neodcudzil. Na tele nebohej bude vykonaná pitva v prešovskej Nemocnici s poliklinikou, ktorá určí presnú príčinu smrti.
Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy. Páchateľovi v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov.

Mohlo by Vás zaujímať
Napadnutý muž opakoval, že on sa biť nechce
31 ročný Martin z Prešova bol obvinený z trestného činu výtržníctva, ktorého sa dopustil včera (23.11.2021) dopoludnia na pozemku, v blízkosti jednej z nocľahární miestnej charity.
Okradnuté zdravotné sestry
V sobotu (20.11.2021) popoludní bolo oznámené na operačné stredisko, že došlo ku krádeži mobilných telefónov a to v Prešove, na Ul. Hollého na novorodeneckom oddelení.
Pytliaci v Prešovskom kraji
Vyšetrovatelia v štyroch okresných riaditeľstvách počas víkendu začínali trestné stíhania vo veci trestného činu pytliactva. Ide o päť prípadov, kde páchatelia sú zatiaľ neznámi. Zákon pri tomto porušení zákona stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na dva roky.
Prezradili ho svetlá
44 ročný Ukrajinec viedol osobné motorové vozidlo zn. Peugeot a to včera (09.11.2021) v ranných hodinách v smere od obce Dulová Ves.
Opitý vodič poškodil okrem iného aj smetné nádoby
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 39 ročnému mužovi.
Opitý nevodič havaroval
Na parkovisku pre obytným domom na Ul. Prostějovskej v Prešove 23 ročný mladík z obce Haniska osobným vozidlom narazil do iného vozidla, ktoré bolo na tam zaparkované
Mladá Prešovčanka obvinená z drogovej trestnej činnosti
Prešovský krajský vyšetrovateľ obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi 21 ročnú ženu z Prešova. Obvinená žena si mala neoprávnene zadovážiť a prechovávať rôzne druhy omamných a psychotropných látok, najmä pervitín obsahujúci metamfetamín.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK