Nedeľa, 05. december 2021
Meniny má Oto | zajtra Mikuláš

Policajti pristihli za volantom pod vplyvom alkoholu 9 vodičov

Prešov 21. marca (TASR) - Deväť vodičov motorových vozidiel pristihli policajti za volantom pod vplyvom alkoholu počas piatkovej kontroly na cestách Prešovského kraja.

"Celokrajská kontrola bola zameraná na dodržiavanie zákazu požívania alkoholických nápojov vodičmi pred alebo počas jazdy. Začala sa ráno o piatej a trvala do deviatej hodiny. Policajti zistili 104 priestupkov, " informoval dnes zástupca krajskej policajnej hovorkyne v Prešove Daniel Džobaník. Dodal, že 89 priestupkov vyriešili v blokovom konaní. Dvanásť previnilcov prišlo o vodičský preukaz. Policajti zadržali aj sedem osvedčení o evidencii vozidla.

Súvisiace články
6.6.2011 Galéria: Dni mesta Prešov (pondelok 6.6.2011)
Mohlo by Vás zaujímať
Okradnuté zdravotné sestry
V sobotu (20.11.2021) popoludní bolo oznámené na operačné stredisko, že došlo ku krádeži mobilných telefónov a to v Prešove, na Ul. Hollého na novorodeneckom oddelení.
Prezradili ho svetlá
44 ročný Ukrajinec viedol osobné motorové vozidlo zn. Peugeot a to včera (09.11.2021) v ranných hodinách v smere od obce Dulová Ves.
Opitý vodič poškodil okrem iného aj smetné nádoby
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 39 ročnému mužovi.
Pytliaci v Prešovskom kraji
Vyšetrovatelia v štyroch okresných riaditeľstvách počas víkendu začínali trestné stíhania vo veci trestného činu pytliactva. Ide o päť prípadov, kde páchatelia sú zatiaľ neznámi. Zákon pri tomto porušení zákona stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na dva roky.
Napadnutý muž opakoval, že on sa biť nechce
31 ročný Martin z Prešova bol obvinený z trestného činu výtržníctva, ktorého sa dopustil včera (23.11.2021) dopoludnia na pozemku, v blízkosti jednej z nocľahární miestnej charity.
Opitý nevodič havaroval
Na parkovisku pre obytným domom na Ul. Prostějovskej v Prešove 23 ročný mladík z obce Haniska osobným vozidlom narazil do iného vozidla, ktoré bolo na tam zaparkované
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK