Sobota, 27. november 2021
Meniny má Milan | zajtra Henrieta

Približne 40 výjazdov k horiacej tráve mali hasiči na východe Slovenska

Prešov/Košice 29. marca (TASR) - Približne 40 výjazdov k horiacej tráve mali počas víkendu hasiči na východnom Slovensku.

Vypaľovanie suchých trávnatých porastov naplno prepuklo v Prešovskom kraji. Ako informoval dnes operačný dôstojník KR HaZZ Pavol Palša, najviac práce mali počas soboty a nedele v okresoch Bardejov, Prešov a Vranov nad Topľou. Zatiaľ išlo len o malé plochy, ktoré zlikvidovali jednoduchými hasiacimi prostriedkami.
V Košickom kraji najčastejšie horela tráva v okrese Trebišov, Spišská Nová Ves a Košice - okolie.

Mohlo by Vás zaujímať
Prezradili ho svetlá
44 ročný Ukrajinec viedol osobné motorové vozidlo zn. Peugeot a to včera (09.11.2021) v ranných hodinách v smere od obce Dulová Ves.
Opitý vodič poškodil okrem iného aj smetné nádoby
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 39 ročnému mužovi.
Pytliaci v Prešovskom kraji
Vyšetrovatelia v štyroch okresných riaditeľstvách počas víkendu začínali trestné stíhania vo veci trestného činu pytliactva. Ide o päť prípadov, kde páchatelia sú zatiaľ neznámi. Zákon pri tomto porušení zákona stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na dva roky.
Opitý nevodič havaroval
Na parkovisku pre obytným domom na Ul. Prostějovskej v Prešove 23 ročný mladík z obce Haniska osobným vozidlom narazil do iného vozidla, ktoré bolo na tam zaparkované
Okradnuté zdravotné sestry
V sobotu (20.11.2021) popoludní bolo oznámené na operačné stredisko, že došlo ku krádeži mobilných telefónov a to v Prešove, na Ul. Hollého na novorodeneckom oddelení.
Napadnutý muž opakoval, že on sa biť nechce
31 ročný Martin z Prešova bol obvinený z trestného činu výtržníctva, ktorého sa dopustil včera (23.11.2021) dopoludnia na pozemku, v blízkosti jednej z nocľahární miestnej charity.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK