Streda, 05. október 2022
Meniny má Viera | zajtra Natália

Polícia vypátrala páchateľa lúpeže benzínovej pumpy medzi Prešovom a Košicami

Prešov/Košice 25. apríla (TASR) - Prešovskí policajti objasnili lúpežné prepadnutie benzínovej pumpy na diaľnici medzi Prešovom a Košicami počas veľkonočných sviatkov. Zo zločinu lúpeže obvinil v piatok (24. apríla) prešovský policajný vyšetrovateľ 33-ročného muža z Brestova v okrese Prešov.

Obvinený v sobotu 10. apríla o 1.30 h vošiel do obslužnej miestnosti čerpacej stanice, vytiahol plynovú pištoľ a namieril ju na pracovníčku pumpy. Následne od nej žiadal všetky peniaze a keď mu ich odmietla vydať, prišiel k pokladni a "obslúžil sa" - vybral z nej 650 eur (19.582 Sk) a ušiel.

Policajti muža zadržali v piatok popoludní, umiestili do cely policajného zaistenia a po vznesení obvinenia vyšetrovateľ spracoval návrh na jeho vzatie do väzby. Následne na základe pokynu prokurátora ho vo večerných hodinách prepustili a budú ho stíhať na slobode.

TASR informoval dnes Daniel Džobaník z oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove.

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody na Sabinovskej ulici v Prešove
V utorok (30.08.2022) krátko po 17-tej hodine došlo na križovatke ulíc Duklianskej a Sabinovskej v Prešove k dopravnej nehode troch osobných motorových vozidiel.
Objasnená lúpež 87 ročného muža v Prešove
V stredu (21.09.2022) krátko pred 20-tou hodinou došlo k lúpežnému prepadnutiu 87 ročného muža.
OR HaZZ odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK