Sobota, 27. november 2021
Meniny má Milan | zajtra Henrieta

Mestského policajta nabral na kapotu auta

Prešovský vyšetrovateľ obvinil zo zločinu útoku na verejného činiteľa 28-ročného muža, ktorý spôsobil zranenie mestskému policajtovi.

Ako dnes uviedol pre TASR Daniel Džobaník z KR PZ v Prešove, obvineného kontroloval policajt vo štvrtok (30. apríla) dopoludnia na Bayerovej ulici v Prešove. Keďže parkoval bez zaplatenia parkovného, vyzval ho na predloženie preukazu totožnosti. Mladík však nereagoval, nasadol do auta a nabral mestského policajta na kapotu svojho auta, prešiel s ním asi 80 metrov, kde ho autom zablokoval jeden zo svedkov incidentu.

Policajt utrpel zranenia, ktoré si vyžiadajú päťdňové liečenie. Obvinený Prešovčan je stíhaný na slobode.

Mohlo by Vás zaujímať
Prezradili ho svetlá
44 ročný Ukrajinec viedol osobné motorové vozidlo zn. Peugeot a to včera (09.11.2021) v ranných hodinách v smere od obce Dulová Ves.
Opitý vodič poškodil okrem iného aj smetné nádoby
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 39 ročnému mužovi.
Pytliaci v Prešovskom kraji
Vyšetrovatelia v štyroch okresných riaditeľstvách počas víkendu začínali trestné stíhania vo veci trestného činu pytliactva. Ide o päť prípadov, kde páchatelia sú zatiaľ neznámi. Zákon pri tomto porušení zákona stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na dva roky.
Opitý nevodič havaroval
Na parkovisku pre obytným domom na Ul. Prostějovskej v Prešove 23 ročný mladík z obce Haniska osobným vozidlom narazil do iného vozidla, ktoré bolo na tam zaparkované
Okradnuté zdravotné sestry
V sobotu (20.11.2021) popoludní bolo oznámené na operačné stredisko, že došlo ku krádeži mobilných telefónov a to v Prešove, na Ul. Hollého na novorodeneckom oddelení.
Napadnutý muž opakoval, že on sa biť nechce
31 ročný Martin z Prešova bol obvinený z trestného činu výtržníctva, ktorého sa dopustil včera (23.11.2021) dopoludnia na pozemku, v blízkosti jednej z nocľahární miestnej charity.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK