Sobota, 01. október 2022
Meniny má Arnold | zajtra Levoslav

Zberateľ emblémov továrenských značiek spôsobil škodu na vozidlách

Prešovskí policajti pátrajú po zberateľovi emblémov továrenských značiek automobilov, ktorý v sobotu 6. júna vyčíňal na Lesnej ulici v Prešove.

Podľa hovorkyne Krajského riaditeľstva Policajného zboru SR v Prešove Magdalény Fečovej páchateľ sa nezameriaval len na vybrané značky, ale bral všetko, čo mu prišlo pod ruku. „Išlo o rôzne typy a značky áut ako napríklad Volkswagen Sharan, Škoda Fabia, Renault Megane, Citroën C3, Peugeot Boxer, Škoda Octavia, Kia Ceed, Nissan Allmera, Suzuki Swift. Krádežou a poškodením uvedených vozidiel vznikla ich majiteľom škoda, ktorá je odhadnutá na 2800 eur (84.353 Sk), “ uviedla Fečová.
Ešte väčšiu škodu spôsobil neznámy zberateľ na Orgovánovej ulici, kam sa neskôr presunul a z ďalších ôsmich zaparkovaných vozidiel nešetrne odstránil emblémy. „Škoda je odhadnutá na 3920 eur (118.094 Sk), “ uzavrela hovorkyňa.

(tasr)

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody na Sabinovskej ulici v Prešove
V utorok (30.08.2022) krátko po 17-tej hodine došlo na križovatke ulíc Duklianskej a Sabinovskej v Prešove k dopravnej nehode troch osobných motorových vozidiel.
OR HaZZ odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov.
Objasnená lúpež 87 ročného muža v Prešove
V stredu (21.09.2022) krátko pred 20-tou hodinou došlo k lúpežnému prepadnutiu 87 ročného muža.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK