Sobota, 01. október 2022
Meniny má Arnold | zajtra Levoslav

Mladých vlamačov do baru v krátkom čase vypátrali

Policajti z Veľkého Šariša za necelý deň od oznámenia, vypátrali a obvinili páchateľov krádeže vlámaním do jedného z barov v obci Fintice v okrese Prešov. Z prečinu krádeže obvinili dvoch mladíkov vo veku 18 a 19 rokov z Fintíc. Ti sa v pondelok 15. júna krátko pred polnocou vlámali do baru. Vypáčili jedno z okien a vošli dnu. Zaujímali sa predovšetkým o alkohol, cigarety, žuvačky a cukríky. Celkovú škodu vyčíslili na takmer 850 eur (25.607 Sk).

"Policajti obvinených zadržali a umiestnili v policajnej cele s návrhom na obžalobu, " informoval dnes TASR Daniel Džobaník z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove. Spomenul aj úspech humenských policajtov, ktorým sa podarilo chytiť trojicu zlodejov rôzneho náradia, ale aj kolies.
Mladí muži z obce Ptíčie začiatkom mája preskočili oplotenie a rozpílili zámok na sklade v objekte Majer Podskalka, odkiaľ ukradli predlžovacie káble, vŕtačku, flexibrúsky, zvárací agregát a ďalšie náradie v hodnote asi 2000 eur (60.252 Sk). Dvaja z trojlístka zlodejov majú na svedomí aj ďalšiu krádež. V noci na 7. júna sa spoločne s 23 ročným mužom z tej istej obce vlámali do bývalého skladu civilnej ochrany v Ptíčom. Ukradli 14 hliníkových diskov s pneumatikami na osobné autá. Spôsobili škodu takmer 11.000 eur (331.386 Sk).
Džobaník dodal, že najstarší z obvinených skončil vo väzbe, ostatných stíhajú na slobode.

(tasr)

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody na Sabinovskej ulici v Prešove
V utorok (30.08.2022) krátko po 17-tej hodine došlo na križovatke ulíc Duklianskej a Sabinovskej v Prešove k dopravnej nehode troch osobných motorových vozidiel.
OR HaZZ odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov.
Objasnená lúpež 87 ročného muža v Prešove
V stredu (21.09.2022) krátko pred 20-tou hodinou došlo k lúpežnému prepadnutiu 87 ročného muža.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK