Utorok, 31. marec 2020
Meniny má Benjamín | zajtra Hugo

MARTIN vybojoval GRANITO Cup

Mimoriadne kvalitný malý futbal mohli diváci zhliadnuť vo finále, respektíve v súboji o bronz v druhom ročníku ligového pohára - GRANITO Cupu. Nevídaný gólový kolotoč roztočili najprv futbalisti Chaos Gemor Teamu a Dubníka v boji o tretiu priečku. Toto stretnutie ukázalo prečo je malý futbal taký atraktívny a zaujímavý.

Obe družstvá ponúkli ofenzívnu hru, ktorá sa naozaj páčila. Nástup mal lepší Dubník a viedol už 3:0. Potom došlo ku prvému šokovému obratu, keď Chaos zvrátil takmer stratený zápas a dostal sa do vedenia 5:3. Ale ani ich súperi nie sú z mäkkého cesta. Piatimi presnými zásahmi po sebe naklonili misky váh na svoju stranu a zdalo sa, že je definitívne rozhodnuté. Vlastný gól Dubníka však ešte viac popohnal Chaos a ten dokázal vývoj opäť otočiť a vybojovať takmer nemožnú remízu 8:8! Možno aj tento výsledok zmotivoval účastníkov finále, pretože ani oni sa strelecky nedali zahanbiť. Kompaktnejší MARTIN zaskočil Fotocolor Šváby dobrou kombinačnou hrou a potvrdil, že jeho ambície na zisk trofeje sú oprávnené. Fotocolor bojoval, avšak oproti semifinálovým bojom mu viazla súhra a pomerne ťažko si vytváral šance. MARTIN ovládol hru, darilo sa mu aj strelecky, pomerne skoro vyhrával jednoznačným rozdielom štyroch - piatich gólov a kontroloval priebeh stretnutia. Za stavu 7:2 v jeho prospech trocha zvoľnil tempo, čo súper využil na vsietenie dvoch gólov, avšak MARTIN sa spamätal a zavŕšil finálové víťazstvo ďalšími tromi úspechmi. Rezultát 10:4 v prospech MARTINA bol pred odvetou mimoriadne nádejný a vzhľadom na predvedený výkon aj úplne zaslúžený. Veľkonočná gólová nádielka mala pokračovanie aj v druhom meraní síl o najcennejšie priečky GRANITO Cupu. Dubník s Chaosom v role "predskokanov" pred finále opätovne prichystali výborné futbalové divadlo, v ktorom si však vymenili úlohy. Zajaca tak naháňal Dubník, ktorý rýchlo prehrával 0:3. Avšak podľa osvedčeného scenára nezložil zbrane a vyplatilo sa mu to. Karta sa začala obracať a zrodila sa konečná remíza 6:6. Nasledovalo predĺženie, v ktorom sa však nerozhodlo a všetko vyriešili až divácky atraktívne pokutové kopy. V nich 3:1 zvíťazil Dubník a tak po vlaňajšom striebre vybojoval bronz. Hoci sa zdalo, že po presvedčivom víťazstve MARTINA mohla byť odveta formalitou, nebolo to celkom tak. Fotocolor Šváby bol plný odhodlania pokúsiť sa o futbalový zázrak, ale tentoraz mu sily na súpera nestačili. MARTIN zahral opäť v dobrej forme a keď viedol 4:1, dovolil si vyskúšať prakticky celú lavičku. Za tento "luxus" síce prišiel o vedenie, nie však o víťazstvo v GRANITO Cupe, ktoré mu patrí za remízu 6:6. Na rad teraz prichádza riadna súťaž, ktorá odštartuje GRANITO ligou (2.liga) už tento víkend podľa nasledovného programu:

Sobota: 8.h: Pulp - ExCentrum (G), ESC - Patex (P), 10.h: BF Design - Elmont Flox (G), AC Husky - Palmeiras (P), 12.h: Korytnačky - Noem (P), Sídlisko II - FC Ambra (G), 14.h: Šváby - M-N Z.I.P. (P)

Nedeľa: 8.h: ExCentrum - BF Design (G), M-N Z.I.P. - Sídlisko II (P), 10.h: FC Ambra - Pulp (G), Noem - Šváby (P), 12.h: Elmont Flox - ESC (P), Palmeiras - ČIKO (G), 14.h: Patex - AC Husky (P).

Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: Hokejbalisti úspešne rozohrali jarnú časť
Po 3 mesačnej zimnej prestávke skrížili hokejbalisti svoje hokejky a asflt pod nohami v areáli ZŠ Čsl. Armády v Prešove, začal opäť „horieť“.
Najlepšie armwrestlerky smerujú do Prešova!
Prvý krát v Prešove sa budú konať majstrovstvá Slovenska v pretláčaní rukou. Už 21.marca si v OC Epéria medzi sebou zmerajú sily najlepšie ženy na Slovensku. Neveríte? Príďte sa pozrieť!
Zomrel bývalý prešovský hádzanár Jozef Durlák
Mesto Prešov dnes so zármutkom prijalo správu o úmrtí bývalého prešovského hádzanára Jozefa Durláka. Posledná rozlúčka so zosnulým bude vo štvrtok 5.3.2020 o 13.00 hod. v Dome smútku v Prešove.
3b PHbL: Posledný zdolal prvého a vírus žiaľ, porazil všetkých!
Tretím jarným (poz. 8.3.2020) a možno posledným kolom tejto sezóny pokračovala 3b Prešovská Hokejbalová liga zápasmi, v ktorých sme boli svedkami aj zatiaľ najväčšieho prekvapenia, keď „Dávid zdolal Goliáša“, z čoho môžu mať nakoniec najväčšiu radosť v Trebišove.
Prešovskí volejbalisti vo štvrťfinále play-off podľahli Komárnu
V stredu pokračovala v Prešove vyraďovacia séria volejbalovej Edymax extraligy mužov o postup do súbojov o medaily. Po neúspechu v Komárne mali hráči VK MIRAD PU Prešov vo štvrťfinále hranom na dva víťazné zápasy šancu na zdramatizovanie, ktorú nevyužili.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.