Pondelok, 16. december 2019
Meniny má Albína | zajtra Kornélia

Miss SOU služieb a DOŠ Jana Pancáková

Stredné odborné učilište služieb a Dievčenská odborná škola, na Košickej ulici v Prešove pripravili súťaž Miss 2001. Dvanásť dievčat si v stredu popoludní zmeralo svoje sily o titul školskej kráľovnej krásy, ktorý sa udeľuje raz za dva roky.

Program Miss 2001 moderoval miestny telocvikár Jozef Muránsky, ktorý má skúseností z moderovaním viacerých - nielen školských - podujatí. Aj ďalší program si zabezpečili SOU a DOŠ z vlastných zdrojov. Okrem "missiek" sa na ňom predstavila speváčka Michaela Mrúzová a žiačky tejto školy predviedli vlastnú módnu kreáciu Cirkus leto.

Prvýkrát sa udeľoval titul Miss Internet, o ktorom rozhodli všetci tí, ktorí dali svoj hlas niektorej z tuctu súťažiacich dievčat na novej školskej internetovej stránke <a href="http://www.sousluz.sk"; target="_blank">www.sousluz.sk</a> (kde nájdete aj vyhlásenie výsledkov, aj s fotkami dievčat).

Miss Internet sa stala Tatiana Dzurišová. Súťažilo sa aj o titul Miss sympatia, o ktorom rozhodli diváci prítomní na akcii, teda poväčšine spolužiačky súťažiacich dievčat. Rozhodli o tom, že titul Miss sympatia sa ušiel Júlii Vargovej. Porota rozhodla, že druhou vicemiss sa stala Ivana Mikulová a prvou vicemiss Monika Holingová. Miss SOU služieb a DOŠ v Prešove pre rok 2000 sa stala Jana Pancáková, ktorá u porotcov zvíťazila suverénnym spôsobom, podľa slov moderátora "systémom štart - cieľ".

Mohlo by Vás zaujímať
Mimoriadna publikácia o bardejovskom hudobnom géniovi Jozefovi Grešákovi uvedená do života v Univerzitnej knižnici PU v Prešove
V príjemný jesenný podvečer dňa 20. novembra 2019 sa na pôde Univerzitnej knižnice Prešovskej univerzity v Prešove zišla komunita znalcov i milovníkov umenia, aby uviedli do života publikáciu Skladateľ a pedagóg Jozef Grešák z pohľadu muzikológov a interpretov 21. storočia.
Foto: GODZONE v Prešove!
GODZONE sa na svojej tour zastavil aj v Prešove v mestskej hale a my sme boli pri tom!
FOTO: Druhé Narodeniny Eperie
Eperia Shopping Mall mala svoje druhé narodeniny a tak sa rozhodli ich osláviť spolu s tými najmenšími!
FOTO: Katarzia vo Wave!
Katarzia sa konečne zastavila aj u nás!
Dovoz tovarov podliehajúci rôznym zákazom a obmedzeniam neutícha
Tisíc „fejkov“, lieky, chránené druhy či omamné látky - to všetko objavili colníci na Pobočke colného úradu Banská Bystrica Pošta od začiatku tohto roka pri výkone colných kontrol poštových zásielok zasielaných z území tretích krajín.
Prešovskí seniori navštívili Poľsko
III. Mestská organizácia JDS, Sídlisko III. Prešov sa v roku 2019 zamerala na poznávacie zájazdy po Slovensku, ale aj po okolitých krajinách. Seniori navštívili známy poľský aquapark a načerpali sily aj vďaka podpore mesta Prešov.
Jednota dôchodcov Pod Kalváriou motivuje seniorov k pohybu
IV. Mestská organizácia Jednoty dôchodcov na Slovensku Pod Kalváriou Prešov pripravuje a usporadúva množstvo aktivít pre seniorov. Vďaka podpore mesta Prešov sa seniori zapojili do projektu Zdravie a pohyb.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.