Sobota, 01. október 2022
Meniny má Arnold | zajtra Levoslav

Polícia vyhlásila pátranie po nezvestnej 16-ročnej Prešovčanke

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej 16-ročnej Blanke Zákutnej z Prešova.

Ako dnes informovala TASR hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Magdaléna Fečová, menovaná odišla z miesta trvalého bydliska 10. júla 2009 a doposiaľ nepodala rodine o sebe žiadnu správu. Príčinou odchodu boli pravdepodobne nezhody so starou matkou, ktorá je jej poručníčkou.

Hľadaná osoba je 165 centimetrov vysoká, má modré oči a hnedé gaštanové vlasy. Naposledy mala oblečené modré rifle, fialovú bundu a na nohách mala obuté biele tenisky.

Polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnej Blanke Zákutnej oznámili osobne na Okresnom riaditeľstve Policajného zboru v Prešove, prípadne na telefónnych číslach 0961 80 3370 alebo 158.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody na Sabinovskej ulici v Prešove
V utorok (30.08.2022) krátko po 17-tej hodine došlo na križovatke ulíc Duklianskej a Sabinovskej v Prešove k dopravnej nehode troch osobných motorových vozidiel.
OR HaZZ odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov.
Objasnená lúpež 87 ročného muža v Prešove
V stredu (21.09.2022) krátko pred 20-tou hodinou došlo k lúpežnému prepadnutiu 87 ročného muža.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK