Utorok, 27. september 2022
Meniny má Cyprián | zajtra Václav

Presnú príčinu smrti 39 ročnej ženy určí až pitva

Príčiny smrti 39 ročnej ženy, ktorej telo našiel v nedeľu 26. júla popoludní v rodinnom dome v Ľuboticiach jej o rok starší priateľ, určí až nariadená súdno-lekárska pitva.

Policajti, ktorých o náleze telefonicky informoval brat priateľa mŕtvej ženy, pri vyšetrovaní zistili, že približne o 15. hodine popoludní našiel 40 ročný muž svoju priateľku nehybne ležať na zemi v miestnosti rodinného domu. Po príchode rýchlej zdravotníckej pomoci na miesto, žena už nedýchala a resuscitácia bola neúspešná.

Privolaná obhliadajúca lekárka zistila na tele mŕtvej ženy modriny, na niektorých častiach tela aj staršie, taktiež poranenie dolnej pery a pravdepodobne aj vyrazený zub. Lekárka uviedla, že príčina smrti je nejasná a podľa modrín na tvári nevylúčila násilie. Preto na miesto privolali súdneho znalca, ktorý sa taktiež nevedel jednoznačne vyjadriť k príčine smrti. Uviedol, že presnú príčinu určí až súdno-lekárska pitva.

Ako dnes informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Magdaléna Fečová, prípad vyšetrujú policajti Obvodného oddelenia Prešov - sever, ktorí začali trestné stíhanie vo veci pre prečin usmrtenia.

(TASR)

Súvisiace články
28.7.2009 Smrteľné zranenia 39-ročnej ženy pravdepodbne spôsobila druhá osoba
Mohlo by Vás zaujímať
Opitý Prešovčan čelne havaroval s autom v protismere. Nafúkal viac ako 2 promile
V nedeľu (28.08.2022) 3 hodiny po polnoci 30 ročný Prešovčan viedol osobné vozidlo v úseku cesty medzi obcami Šarišské Michaľany na obec Veľký Šariš.
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody na Sabinovskej ulici v Prešove
V utorok (30.08.2022) krátko po 17-tej hodine došlo na križovatke ulíc Duklianskej a Sabinovskej v Prešove k dopravnej nehode troch osobných motorových vozidiel.
OR HaZZ odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK