Utorok, 27. september 2022
Meniny má Cyprián | zajtra Václav

Vyšetrovateľ obvinil zo zločinu lúpeže dvoch mladíkov

Policajti vypátrali, zadržali a obvinili dvoch mladíkov z lúpežného prepadnutia 60-ročného muža, ku ktorému došlo v pondelok 27. júla hodinu pred polnocou na Masarykovej ulici v Prešove.

Ako dnes informovala TASR hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Magdaléna Fečová, zo zločinu lúpeže formou spolupáchateľstva sú obvinení 16-ročný mladík z Chminianskych Jakubovian a jeho o rok mladší rovesník z Kendíc, okres Prešov.

Policajti počas vyšetrovania prípadu zistili, že páchatelia údajne poškodeného zvalili na zem, prehľadali mu vrecká nohavíc a následne mu vzali peňaženku s hotovosťou 125 eur (3766 Sk).

Vyšetrovateľ podozrivých zadržal v utorok niekoľko hodín po spáchaní skutku a sú umiestnení v cele policajného zaistenia. Zároveň spracoval podnet na ich vzatie do väzby. Prípad vyšetruje Úrad justičnej a kriminálnej polície OR PZ v Prešove.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Opitý Prešovčan čelne havaroval s autom v protismere. Nafúkal viac ako 2 promile
V nedeľu (28.08.2022) 3 hodiny po polnoci 30 ročný Prešovčan viedol osobné vozidlo v úseku cesty medzi obcami Šarišské Michaľany na obec Veľký Šariš.
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody na Sabinovskej ulici v Prešove
V utorok (30.08.2022) krátko po 17-tej hodine došlo na križovatke ulíc Duklianskej a Sabinovskej v Prešove k dopravnej nehode troch osobných motorových vozidiel.
OR HaZZ odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK