Utorok, 09. august 2022
Meniny má Ľubomíra | zajtra Vavrinec

Pri dopravnej nehode sa zranilo sedem ľudí, z toho päť detí

Hasiči dnes zasahovali pri dopravnej nehode osobného auta, asi dva kilometre pred obcou Litmanová (okres Stará Ľubovňa), počas ktorej sa zranilo päť detí vo veku od 3 do 10 rokov a ich rodičia.

TASR o tom informoval operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove. Zranených po nehode odviezli sanitkami do nemocnice.

Primár chirurgického oddelenia Ľubovnianskej nemocnice Rastislav Šipoš potvrdil, že deti majú ľahšie zranenia hlavy a zostali na pozorovaní v nemocnici. Obidvaja rodičia podľa vyjadrenia hasičov utrpeli ľahké poranenia horných končatín.

Rodina vraj smerovala na odpustovú slávnosť do Litmanovej, počas jazdy však došlo k vážnej technickej poruche na staršom vozidle Škoda 120, následkom ktorej sa auto prevrátilo na strechu.

Hasiči pomáhali zdravotníkom pri ošetrovaní zranených a rovnako polícii pri dokumentovaní a odstraňovaní následkov dopravnej nehody.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Zrekonštruovaná hasičská zbrojnica vytvorí lepšie podmienky pre fungovanie Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov
Mesto Prešov úspešne ukončilo rekonštrukciu priestorov hasičskej zbrojnice Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov na Košickej ulici. Stavebné práce zahŕňali predovšetkým opravu strechy, výmenu brán a elektroinštalácie.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK