Sobota, 22. január 2022
Meniny má Zora | zajtra Miloš

Pri dopravnej nehode sa zranilo sedem ľudí, z toho päť detí

Hasiči dnes zasahovali pri dopravnej nehode osobného auta, asi dva kilometre pred obcou Litmanová (okres Stará Ľubovňa), počas ktorej sa zranilo päť detí vo veku od 3 do 10 rokov a ich rodičia.

TASR o tom informoval operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove. Zranených po nehode odviezli sanitkami do nemocnice.

Primár chirurgického oddelenia Ľubovnianskej nemocnice Rastislav Šipoš potvrdil, že deti majú ľahšie zranenia hlavy a zostali na pozorovaní v nemocnici. Obidvaja rodičia podľa vyjadrenia hasičov utrpeli ľahké poranenia horných končatín.

Rodina vraj smerovala na odpustovú slávnosť do Litmanovej, počas jazdy však došlo k vážnej technickej poruche na staršom vozidle Škoda 120, následkom ktorej sa auto prevrátilo na strechu.

Hasiči pomáhali zdravotníkom pri ošetrovaní zranených a rovnako polícii pri dokumentovaní a odstraňovaní následkov dopravnej nehody.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Prekvapivý nález ľudskej lebky v pivnici v Prešove
V sobotu (08.01.2022) po 18-tej hodine bol na operačné stredisko ohlásený nález ľudskej lebky.
Ukradli kabelku doktorke priamo z ambulancie
Včera (30.12.2021) popoludní bolo doktorkou oznámené na tiesňovú linku 158, že jej z ambulancie bola ukradnutá kabelka.
Krádež v aute na ulici Švábska
Včera (12.01.2022) popoludní 61 ročný muž osobne oznámil na Obvodnom oddelení Policajného zboru Prešov – Juh, že došlo ku krádeži.
Mestská polícia Prešov vyzýva na bezpečné zaobchádzanie so zábavnou pyrotechnikou
Nesprávne zaobchádzanie s pyrotechnikou sa môže v niektorých prípadoch zmeniť aj na boj o život. Mestská polícia Prešov preto apeluje na občanov, aby boli pri manipulácii s ohňostrojmi a petardami obzvlášť opatrní.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK