Sobota, 29. január 2022
Meniny má Gašpar | zajtra Ema

Počas osláv výročia Sedlíc útočník bodol mladíka nožom do hrudníka

Mimo ohrozenia života je 24-ročný mladík zo Sedlíc, okres Prešov, ktorého v nedeľu (9.8.) večer počas osláv výročia obce, napadol nožom miestny obyvateľ.

Hovorkyňa Fakultnej nemocnice s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove Drahoslava Skopárová dnes pre TASR uviedla, že pacient má bodno-rezné poranenie na bočnej strane hrudníka, pričom nebola zasiahnutá hrudná dutina a zo zranení sa bude liečiť približne tri týždne.

V súvislosti s týmto prípadom policajný vyšetrovateľ obvinil v pondelok (10.8.) 42-ročného útočníka zo zločinu ublíženia na zdraví a prečinu výtržníctva.

Ako dnes informoval Daniel Džobaník z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove, obvinený počas osláv približne o 22.00 h napadol poškodeného pred miestnym barom. S nožom v ruke sa ho opakovane pokúsil zasiahnuť, pričom prvý útok napadnutý muž odrazil a chcel po ňom odísť. Vzápätí však nasledoval druhý útok, pri ktorom ho nožom zasiahol do hrudníka a ramena.

Policajti po príchode do obce začali po násilníkovi pátrať, pričom nasadili aj služobného psa. Ten zachytil stopu a nasmeroval policajtov k jednému z rodinných domov. V označenom dome útočníka zadržali a následne predviedli na políciu. Keďže bol pod vplyvom alkoholických nápojov procesné úkony s ním sa vykonali až na druhý deň.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Prekvapivý nález ľudskej lebky v pivnici v Prešove
V sobotu (08.01.2022) po 18-tej hodine bol na operačné stredisko ohlásený nález ľudskej lebky.
Ukradli kabelku doktorke priamo z ambulancie
Včera (30.12.2021) popoludní bolo doktorkou oznámené na tiesňovú linku 158, že jej z ambulancie bola ukradnutá kabelka.
Krádež v aute na ulici Švábska
Včera (12.01.2022) popoludní 61 ročný muž osobne oznámil na Obvodnom oddelení Policajného zboru Prešov – Juh, že došlo ku krádeži.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK