Sobota, 01. október 2022
Meniny má Arnold | zajtra Levoslav

Hasiči likvidovali na diaľnici požiar osobného auta

Prešovskí hasiči likvidovali dnes v skorých ranných hodinách na diaľnici D1, v smere od Košíc do Prešova pri výjazde na Záborské, požiar osobného auta.

Ako informovala TASR Anna Hudáková z dispečingu Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove, k požiaru došlo krátko po 2.30 h a jeho príčinou bol pravdepodobne skrat v elektroinštalácii. Dodala, že v aute sa viezli štyri osoby, k ich zraneniam nedošlo. Škody odhadli približne na 3330 eur (100.320 Sk).

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody na Sabinovskej ulici v Prešove
V utorok (30.08.2022) krátko po 17-tej hodine došlo na križovatke ulíc Duklianskej a Sabinovskej v Prešove k dopravnej nehode troch osobných motorových vozidiel.
OR HaZZ odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove odvolalo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov.
Objasnená lúpež 87 ročného muža v Prešove
V stredu (21.09.2022) krátko pred 20-tou hodinou došlo k lúpežnému prepadnutiu 87 ročného muža.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK