Sobota, 22. január 2022
Meniny má Zora | zajtra Miloš

Policajti vypátrali sprejerov a prichytili pytliakov

Popradskí policajti vypátrali a obvinili z prečinu poškodzovania cudzej veci dvoch miestnych občanov a jedného Bratislavčana, ktorí postriekali sprejmi bytový dom na Komenského ulici v Poprade.

Trojica mladých mužov vo veku od 19 do 22 rokov potúžená alkoholom prišla v sobotu 15. augusta krátko pred 20. hodinou k bytovému domu a na hnedý obklad steny nastriekala bielou farbou rôzne nápisy.

"Spôsobená škoda zatiaľ nebola vyčíslená, " uviedol dnes Daniel Džobaník z Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Prešove. Súčasne informoval aj o pätici mladých pytliakov, ktorých v nedeľu 16. augusta prichytili pri pytliačení v rieke Ondava policajti z Obvodného oddelenia PZ v Turanoch nad Ondavou počas obchádzkovej služby. Jeden z mužov vo veku 19 až 24 rokov bol zo Stropkova, ďalší štyria z obce Gribov v okrese Stropkov. Ryby lovili nepovoleným spôsobom. Vyrobili si sako s obvodom 150 centimetrov, ktorým ulovili osemnásť rôznych druhov rýb. Miestna organizácia Slovenského rybárskeho zväzu vyčíslila škodu na približne 30 eur (900 Sk). Pytliaci museli úlovok vrátiť.

Džobaník informoval aj o náleze munície z druhej svetovej vojny, ktorú našli v nedeľu 16. augusta v lesnom poraste pri ceste k pozemkom bývalých štátnych majetkov v rekreačnej oblasti Domaša, časť Dobrá. Policajti miesto nálezu zabezpečili a pyrotechnik muníciu na mieste zneškodnil za prísnych bezpečnostných podmienok.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Prekvapivý nález ľudskej lebky v pivnici v Prešove
V sobotu (08.01.2022) po 18-tej hodine bol na operačné stredisko ohlásený nález ľudskej lebky.
Ukradli kabelku doktorke priamo z ambulancie
Včera (30.12.2021) popoludní bolo doktorkou oznámené na tiesňovú linku 158, že jej z ambulancie bola ukradnutá kabelka.
Krádež v aute na ulici Švábska
Včera (12.01.2022) popoludní 61 ročný muž osobne oznámil na Obvodnom oddelení Policajného zboru Prešov – Juh, že došlo ku krádeži.
Mestská polícia Prešov vyzýva na bezpečné zaobchádzanie so zábavnou pyrotechnikou
Nesprávne zaobchádzanie s pyrotechnikou sa môže v niektorých prípadoch zmeniť aj na boj o život. Mestská polícia Prešov preto apeluje na občanov, aby boli pri manipulácii s ohňostrojmi a petardami obzvlášť opatrní.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK