Utorok, 09. august 2022
Meniny má Ľubomíra | zajtra Vavrinec

Výbuch nehrozí, cestu v Humennom čiastočne sprejazdnili

Cestu 1/74 v Humennom, kde sa dnes ráno stala vážna dopravná nehoda dvoch kamiónov, už čiastočne sprejazdnili v jednom jazdnom pruhu.

Podľa informácií z operačného strediska Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove nebezpečenstvo výbuchu nehrozí.

Vážna dopravná nehoda dvoch kamiónov sa stala dnes v čase okolo 8.00 h na križovatke v Humennom na ceste 1/74 v kilometri 8,1 v smere na Michalovce. Keďže hrozil výbuch cisterny s benzínom, križovatku uzavreli, ako aj okolie nehody.

Zástupca krajskej policajnej hovorkyne Daniel Džobaník spresnil, že pri nehode prišiel o život jeden človek a ďalší sa ťažko zranil.

(TASR)

Súvisiace články
18.8.2009 Dva kamióny havarovali v Humennom, hrozí výbuch cisterny s benzínom
Mohlo by Vás zaujímať
Zrekonštruovaná hasičská zbrojnica vytvorí lepšie podmienky pre fungovanie Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov
Mesto Prešov úspešne ukončilo rekonštrukciu priestorov hasičskej zbrojnice Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov na Košickej ulici. Stavebné práce zahŕňali predovšetkým opravu strechy, výmenu brán a elektroinštalácie.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK