Sobota, 29. január 2022
Meniny má Gašpar | zajtra Ema

Na cestách v Prešovskom kraji vyzbierala na pokutách 10.826 eur

Dovedna 10.826 eur (326.144 Sk) vyzbierali policajti na pokutách počas dopravnej kontroly, ktorá sa v rámci celoslovenskej akcie konala v sobotu 5. septembra na cestách v Prešovskom kraji.

Ako dnes informovala TASR hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Magdaléna Fečová, akcia prebiehala od 6. do 11. hodiny a zúčastnilo sa na nej spolu 118 policajtov. Zamerali sa na dodržiavanie ustanovení o povolenej rýchlosti, zákazu požívania alkoholu vodičmi motorových vozidiel, používanie bezpečnostných pásov a zároveň pátrali po osobách a veciach.

Počas akcie zaevidovali spolu 295 priestupkov, z ktorých 272 riešili na mieste v blokovom konaní. Na príslušné okresné dopravné inšpektoráty bolo oznámených päť priestupkov. Požitie alkoholických nápojov zistili u troch vodičov, ktorým okamžite zadržali vodičský preukaz. Jedného z vodičov pokutovali za nedodržanie bezpečnostnej prestávky a šiestich za to, že vozidlá neboli označenie nálepkou, ktorá preukazuje úhradu za užívanie vymedzených úsekov a ciest.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Prekvapivý nález ľudskej lebky v pivnici v Prešove
V sobotu (08.01.2022) po 18-tej hodine bol na operačné stredisko ohlásený nález ľudskej lebky.
Ukradli kabelku doktorke priamo z ambulancie
Včera (30.12.2021) popoludní bolo doktorkou oznámené na tiesňovú linku 158, že jej z ambulancie bola ukradnutá kabelka.
Krádež v aute na ulici Švábska
Včera (12.01.2022) popoludní 61 ročný muž osobne oznámil na Obvodnom oddelení Policajného zboru Prešov – Juh, že došlo ku krádeži.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK