Streda, 18. máj 2022
Meniny má Viola | zajtra Gertrúda

V Spišskej Starej Vsi si "posvietili" na krádeže, vlámania a zbrane

Na pátranie po osobách a veciach, zbraniach a strelive, na vlámania do chát a penziónov či krádeže poľnohospodárskych plodín bola zameraná preventívna akcia, ktorú v piatok 11. septembra urobili policajti v služobnom obvode Spišská Stará Ves v okrese Kežmarok.

Skontrolovali celkom 29 osôb, z ktorých na policajné oddelenie v Spišskej Starej Vsi predviedli dve, aby zistili ich totožnosť. Zistili aj dva priestupky, ktoré riešili v blokovom konaní na sumu 37 eur (1114 Sk).

Počas preventívno-bezpečnostnej akcie nepoužili policajti žiadne donucovacie prostriedky a skončila sa bez mimoriadnych udalostí, informovala dnes krajská policajná hovorkyňa Magdaléna Fečová.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Opitý vodič v Prešove nafúkal vyše 2,8 promile
Z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky bol obvinený 28 ročný Prešovčan.
Objasnená lúpež v Prešove
V piatok (29.04.2022) v nočných hodinách došlo v Prešove na Ul. V. Clementisa k lúpežnému prepadnutiu muža z obce Drienica.
Nestihli nič odniesť, boli prichytení pri čine
Štyria muži vo veku 22 až 25 rokov pochádzajúci z obce Lipany boli obvinení z trestného činu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK