Sobota, 22. január 2022
Meniny má Zora | zajtra Miloš

Staršia žena utrpela smrteľné zranenia po páde z druhého poschodia

Polícia vyšetruje okolnosti úmrtia staršej ženy, ktorej telo sa našlo v sobotu 12. septembra v neskorých večerných hodinách pod balkónom jedného z domovov sociálnych služieb v Prešove.

Hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Magdaléna Fečová dnes informovala TASR, že 88-ročná žena mala v spomínanom zariadení nahlásený prechodný pobyt. Podľa správy ohliadajúca lekárka predbežne vylúčila cudzie zavinenie a konštatovala, že žena pravdepodobne zomrela v ten istý deň približne o 22.20 h v dôsledku početných zranení, ktoré utrpela po páde z druhého poschodia. Presnú príčinu a okolnosti za akých došlo k smrti stanoví až nariadená pitva.

Fečová dodala, že prípad vyšetruje Úrad justičnej a kriminálnej polície OR PZ v Prešove a v tejto súvislosti sa začalo aj trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Prekvapivý nález ľudskej lebky v pivnici v Prešove
V sobotu (08.01.2022) po 18-tej hodine bol na operačné stredisko ohlásený nález ľudskej lebky.
Ukradli kabelku doktorke priamo z ambulancie
Včera (30.12.2021) popoludní bolo doktorkou oznámené na tiesňovú linku 158, že jej z ambulancie bola ukradnutá kabelka.
Krádež v aute na ulici Švábska
Včera (12.01.2022) popoludní 61 ročný muž osobne oznámil na Obvodnom oddelení Policajného zboru Prešov – Juh, že došlo ku krádeži.
Mestská polícia Prešov vyzýva na bezpečné zaobchádzanie so zábavnou pyrotechnikou
Nesprávne zaobchádzanie s pyrotechnikou sa môže v niektorých prípadoch zmeniť aj na boj o život. Mestská polícia Prešov preto apeluje na občanov, aby boli pri manipulácii s ohňostrojmi a petardami obzvlášť opatrní.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK