Štvrtok, 27. január 2022
Meniny má Bohuš | zajtra Alfonz

Polícia pátra po nezvestnom 39-ročnom mužovi z Humenného

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 39-ročnom Petrovi Hirjakovi s trvalým bydliskom na Jasenovského ulici v Humennom.

Ako dnes informovala TASR hovorkyňa Krajského riaditeľstva (KR) Policajného zboru (PZ) v Prešove Magdaléna Fečová, menovaný je nezvestný od 8. septembra, keď približne o 20.00 h po telefonickom rozhovore odišiel z miesta trvalého bydliska osobným autom Škoda Superb na schôdzku s dosiaľ nezistenou osobou. Od uvedeného času sa domov nevrátil a ani príbuzným nepodal o sebe žiadnu správu. Spomínané auto sa našlo 10. septembra zaparkované a riadne uzamknuté na Jasenovskej ulici.

Hľadaný muž má strednú 182 centimetrov vysokú postavu a hnedé prešedivené na krátko ostrihané vlasy. Naposledy mal oblečené nohavice tmavozelenej farby, sivohnedé tričko a na nohách mal obuté značkové botasky sivomodrej farby.

Polícia žiada občanov, ktorí majú akékoľvek poznatky o nezvestnom mužovi, aby ich oznámili osobne na oddelení pátrania Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Humennom alebo na telefónnych číslach 0961 82 3371 prípadne 158.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Prekvapivý nález ľudskej lebky v pivnici v Prešove
V sobotu (08.01.2022) po 18-tej hodine bol na operačné stredisko ohlásený nález ľudskej lebky.
Ukradli kabelku doktorke priamo z ambulancie
Včera (30.12.2021) popoludní bolo doktorkou oznámené na tiesňovú linku 158, že jej z ambulancie bola ukradnutá kabelka.
Krádež v aute na ulici Švábska
Včera (12.01.2022) popoludní 61 ročný muž osobne oznámil na Obvodnom oddelení Policajného zboru Prešov – Juh, že došlo ku krádeži.
Mestská polícia Prešov vyzýva na bezpečné zaobchádzanie so zábavnou pyrotechnikou
Nesprávne zaobchádzanie s pyrotechnikou sa môže v niektorých prípadoch zmeniť aj na boj o život. Mestská polícia Prešov preto apeluje na občanov, aby boli pri manipulácii s ohňostrojmi a petardami obzvlášť opatrní.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK