Sobota, 29. január 2022
Meniny má Gašpar | zajtra Ema

Dvojročný chlapec, ktorého pohrýzol pitbull, je mimo ohrozenia života

Dvojročný chlapec, ktorého v utorok 15. septembra na pozemku pri novostavbe jedného z rodinných domov v Poprade napadol pitbull, je stabilizovaný, pri vedomí a mimo ohrozenia života. Potvrdila to dnes TASR zástupkyňa primárky detského oddelenia popradskej nemocnice Anna Antalíková.

Dodala, že chlapec bol po operácii hospitalizovaný na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Magdaléna Fečová dnes TASR informovala, že prípad vyšetrujú popradskí policajti a v tejto súvislosti začali aj trestné stíhanie vo veci pre prečin ublíženia na zdraví.

Ako sa uvádza v policajnej správe, dve ženy sa vybrali nakŕmiť psa, pričom jedna z nich vzala so sebou aj svojho dvojročného vnuka. Pitbull bol v tom čase bez košíka, priviazaný priamo reťazou o železnú tyč. Vzápätí sa však odtrhol a začal chlapca hrýzť.

Keďže stará matka chcela vnuka ochrániť, priľahla ho svojím telom, druhá žena sa snažila zúrivého psa odtiahnuť, ten ju však nepočúval a hrýzol aj obe ženy. Ich krik počuli dvaja okoloidúci muži, tí im pribehli na pomoc a podarilo sa im psa odohnať palicou. Nakoniec privolali sanitku rýchlej zdravotnej pomoci, ktorá odviezla zranených do nemocnice, kde chlapca hospitalizovali.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Prekvapivý nález ľudskej lebky v pivnici v Prešove
V sobotu (08.01.2022) po 18-tej hodine bol na operačné stredisko ohlásený nález ľudskej lebky.
Ukradli kabelku doktorke priamo z ambulancie
Včera (30.12.2021) popoludní bolo doktorkou oznámené na tiesňovú linku 158, že jej z ambulancie bola ukradnutá kabelka.
Krádež v aute na ulici Švábska
Včera (12.01.2022) popoludní 61 ročný muž osobne oznámil na Obvodnom oddelení Policajného zboru Prešov – Juh, že došlo ku krádeži.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK