Štvrtok, 08. december 2022
Meniny má Marína | zajtra Izabela

Skupinu drogových dílerov už väzobne stíhajú

Prešovský okresný súd akceptoval návrh polície na vzatie do väzobného stíhania za obstarávanie, prechovávanie a predaj drog piatich mužov vo veku od 20 do 23 rokov z Prešova, Šarišských Michalian, Rožňavy a Ľubotíc.

TASR o tom dnes informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Magdaléna Fečová.

„Skupina obstarávala a prechovávala omamné a psychotropné látky rôzneho druhu. Následne ich distribuovala, najmä v prešovskom a sabinovskom okrese, “ spresnila Fečová. Príjemcami drogových dávok mali byť aj osoby mladšie ako 18 rokov v tamojších stredných a vysokých školách.

Vyšetrovateľ vzniesol voči spomínaným mužom obvinenie z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Jeden z obvinených bol na základe písomného sľubu prepustený a bude naďalej stíhaný na slobode.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Nočný požiar v bytovom dome na Prostějovskej ulici si vyžiadal 2 obete. Primátor mesta Prešov vyhlásil mimoriadnu situáciu
Nočný požiar v bytovom dome na Prostějovskej ulici si vyžiadal 2 obete. Primátor mesta Prešov vyhlásil mimoriadnu situáciu
Kontroly finančnej správy Colného úradu na cestách v Prešove odhalili nedostatky
Príslušníci finančnej správy Colného úradu Prešov v mesiaci jún až október 2022 zamerali svoju kontrolnú činnosť na cestné komunikácie vo svojom územnom obvode. Kontroly priniesli viaceré zistenia. Colný úrad plánuje pokračovať v týchto kontrolách aj v najbližšom období.
Z kočikárne na Sibírskej ulici v Prešove zmizli disky a pneumatiky
Prešovskí policajti vyšetrujú krádež diskov a pneumatík z zo spoločných priestorov v jednom z bytových domov na Sibírskej ulici v Prešove.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK